Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 20 szt. Zobacz większe

Przedmioty

Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 20 szt.

4004502

Lek

2019-10-31

Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa
przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo
oraz witaminę C, której dodatek jest korzystny
w przebiegu chorób przeziębieniowych.

Więcej szczegółów

18,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 20 szt. - Opis produktu

DZIAŁANIE
Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo oraz witaminę C, której dodatek jest korzystny w przebiegu chorób przeziębieniowych, podczas których występuje zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C.
SKŁAD
Substancjami czynnymi leku są: kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i witamina C (Acidumascorbicum).
Pozostałe składniki leku to: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.
DAWKOWANIE
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Zalecana dawka leku Aspirin C, to:
- dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek musujących. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana nie częściej...

Pokaż więcej

Opinie

Napisz recenzję

Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 20 szt.

Aspirin C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 20 szt.

Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa
przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo
oraz witaminę C, której dodatek jest korzystny
w przebiegu chorób przeziębieniowych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: