Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy, 40 mg/ml, zawiesina doustna 100 ml Zobacz większe

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy, 40 mg/ml, zawiesina doustna 100 ml

5992653

Lek

2018-07-31

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy zawiera ibuprofen,
który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Lek
przeznaczony jest do krótkotrwałego, objawowego
leczenia
gorączki i bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

Więcej szczegółów

19,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy, 40 mg/ml, zawiesina doustna 100 ml - Opis produktu

DZIAŁANIE
Iburprofen należy do grupy leków zwanych Niesteroidowymi Lekami Przeciwzapalnymi (NLPZ). Działanie tych leków polega na zmianie odpowiedzi organizmu na ból, stan zapalny i podwyższoną temperaturę ciała.
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy jest przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego leczenia:
-gorączki,
-bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.
SKŁAD
Substancją czynną leku jest ibuprofen. Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu.
Pozostałe składniki to: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, sodu chlorek, sacharynę sodową, polisorbat 80, bromek domifenu, malitol ciekły, glicerol, gumę ksantan, aromat truskawkowy (skrobia modyfikowana, guma arabska, maltodekstryna, naturalne i identyczne z naturalnym substancje aromatyczne) i wodę oczyszczoną.
DAWKOWANIE
Lek Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano...

Pokaż więcej

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy, 40 mg/ml, zawiesina doustna 100 ml

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy, 40 mg/ml, zawiesina doustna 100 ml

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy zawiera ibuprofen,
który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).
Lek
przeznaczony jest do krótkotrwałego, objawowego
leczenia
gorączki i bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: