Apap Extra 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane, 24 szt. Zobacz większe

Przedmioty

Apap Extra 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane, 24 szt.

3000944

Lek

2019-02-28

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
APAP Extra jako substancje czynne zawiera paracetamol i kofeinę.

Więcej szczegółów

12,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Apap Extra 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane, 24 szt. - Opis produktu

DZIAŁANIE
APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa umiarkowanie pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy.
APAP Extra służy do doraźnego łagodzenia dolegliwości bólowych.
Wskazaniem do stosowania leku są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrena), mięśni, zębów,nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
SKŁAD
Substancjami czynnymi leku są:
-paracetamol 500 mg
-kofeina 65 mg
Pozostałe składniki leku to:
substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian;
w skład otoczki tabletki wchodzą: hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350.
DAWKOWANIEPokaż więcej

Produkty powiązane

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Apap Extra 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane, 24 szt.

Apap Extra 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane, 24 szt.

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
APAP Extra jako substancje czynne zawiera paracetamol i kofeinę.

30 innych produktów w tej samej kategorii: