Kategorie

Lista produktów producenta: SOLGAR

Oparta na badaniach i kontroli jakości rodzinna firma, założona w 1947 roku. Oferuje najwyższej jakości witaminy, minerały i zioła. Firma posiada wiele patentów i prowadzi własny ośrodek badań - Solgar Nutritional Research Center. Produkty Solgar produkowane są z najlepszych składników dostępnych na świecie i poddawane drobiazgowej kontroli jakości.

Logo firmy Solgar


Oparta na badaniach i kontroli jakości rodzinna firma, założona w 1947 roku. Oferuje najwyższej jakości witaminy, minerały i zioła. Ten producent najwyższej jakości suplementów diety posiada wiele patentów i prowadzi własny ośrodek badań - Solgar Nutritional Research Center. Produkty Solgar produkowane są z najlepszych składników dostępnych na świecie i poddawane drobiazgowej kontroli jakości.


Suplementy Solgar


To staranie dobrane i wyprodukowane składniki (witaminy, minerały i zioła) składające się na doskonałe produkty. Znane na całym świecie suplementy diety tej firmy dostępne są w dużej liczbie rodzajów i opakowań aby każdy znalazł produkt spełniający jego wymagania i potrzeby.


Poznając świat produktów Solgara warto zwrócić uwagę na wielokrotnie nagradzane i cenione od lat następujące zestawy:


Solgar Female Multiple, Solgar Male Multiple, Solgar VM-75


Solgar - pełna oferta


W naszej aptece znajdują się w sprzedaży wszystkie dostępne na polskim rynku produkty tej firmy. Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą suplementów tej firmy.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 122 elementów