Marki Jest 41 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
 • ADAMED

  Polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów.

 • AFLOFARM

  Aflofarm to dynamicznie rozwijająca się polska firma będąca liderem rynku produktów OTC w Polsce. W swojej ofercie Aflofarm posiada leki na receptę, leki OTC, suplementy diety, kosmetyki, wyroby medyczne i inne.

 • ALG PHARMA

  Producent, dystrybutor oraz eksporter wysokiej jakości suplementów diety.

 • ANGELINI

  Angelini będąca prywatną grupą międzynarodową, jest liderem na włoskim rynku ochrony zdrowia i higieny osobistej.
  Założona we Włoszech w 1919 roku grupa ma oddziały w 20 krajach i zatrudnia około 5000 osób. W 2015 roku jej skonsolidowane obroty wyniosły ponad 1,5 mld euro.
  W sektorze farmaceutycznym Angelini koncentruje się na następujących obszarach terapeutycznych związanych z leczeniem: bólu, problemów ośrodkowego układu nerwowego, przeziębienia i grypy, stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, chorób układu kostno-stawowego oraz chorób kobiecych. Poza tym Angelini  ma również duże udziały rynkowe w klasie produktów stosowanych w dezynfekcji. Angelini jest jedną z największych firm farmaceutycznych we Włoszech. Jest liderem sprzedaży w sektorze leków bez recepty, dzięki markom jak: Tachipirina, Moment, Tantum Verde i Amuchina.

 • APOTEX

  Od ponad 40 lat Apotex jest zaufaną marką w całej społeczności farmaceutycznej. Firma Apotex zapewnia pacjentom na całym świecie zwiększony dostęp do tanich leków wysokiej jakości. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa na wszystkich rynkach. Dzięki naszemu dążeniu do doskonałości i innowacji, pomagamy społeczności na całym świecie żyć dłużej i zdrowiej.

 • EGIS

  EGIS Pharmaceuticals PLC jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie Centralnej. Do głównej działalności firmy należą: badania i rozwój w dziedzinie farmacji, produkcja leków oraz aktywnych składników farmaceutycznych, sprzedaż i marketing produktów końcowych i aktywnych składników farmaceutycznych.

 • FRESENIUS KABI

  Fresenius Kabi jest globalną firmą działającą w obszarze opieki zdrowotnej, specjalizującą się w produkcji żywienia klinicznego, leków ratujących życie oraz technologii infuzyjnej i transfuzyjnej. Nasze produkty i usługi służą pomocą w opiece nad krytycznie i przewlekle chorymi pacjentami.

Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów