Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
 • Sanosvit Calcium, syrop o smaku bananowym 114mg/5ml, 150ml
  6,99 zł W magazynie
  Nowy
  Sanosvit Calcium, syrop o smaku bananowym...

  Sanosvit Calcium syrop o smaku bananowym jest lekiem, w postaci syropu o smaku bananowym, zawierającym jako substancje czynne wapnia glukonolaktobionian i wapnia laktobionian. stosowany jest w profilaktyce i uzupełnianiu niedoboru wapnia w organizmie, np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczeniu osteoporozy, wspomagająco w leczeniu objawów alergii.

  6,99 zł
  W magazynie
 • Lactulosum Hasco, syrop 2,5g/5ml, 150ml
  7,50 zł W magazynie
  Nowy
  Lactulosum Hasco, syrop 2,5g/5ml, 150ml

  Preparat Lactulosum Hasco stosuje się w przewlekłych zaparciach. W zapobieganiu i leczeniu encefalopatii wątrobowej.

  7,50 zł
  W magazynie
 • Ibum Forte o smaku malinowym, zawiesina 200mg/5ml, 100g
  15,99 zł W magazynie
  Nowy
  Ibum Forte o smaku malinowym, zawiesina...

  Ibum Forte o smaku malinowym to zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca wskazana przy stanach gorączkowych różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego.

  15,99 zł
  W magazynie
 • Femibion Natal 2 Plus, tabletki+kapsułki, 30+30
  48,99 zł W magazynie
  Nowy
  Femibion Natal 2 Plus, tabletki+kapsułki,...

  Femibion Natal 2 PLUS to produkt opracowany specjalnie, aby wspierać szczególne potrzeby od 13 tygodnia ciąży, jako uzupełnienie zdrowej diety. Pomoże w prawidłowym rozwoju Twojego dziecka. Zobacz!

  48,99 zł
  W magazynie
 • Femibion Natal 1, do końca 12 tyg ciąży, tabletki, 30szt.
  29,99 zł W magazynie
  Nowy
  Femibion Natal 1, do końca 12. tyg ciąży,...

  Femibion® Natal 1 przeznaczony jest dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży. To właśnie dla nich tak ważne jest dobroczynne działanie zawartych w nim folianów.

  29,99 zł
  W magazynie
 • Acerola Plus, tabletki do ssania, 60szt.
  20,99 zł W magazynie
  Nowy
  Acerola Plus, tabletki ulegające rozpadowi...

  Acerola Plus to kompleksowy preparat będący bogatym źródłem naturalnych bioflawonoidów (rutyny, hesperydyny) oraz witaminy C pomagającej w: prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz skóry, ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  20,99 zł
  W magazynie
 • Femaltiker, saszetki, 12szt.
  23,99 zł W magazynie
  Nowy
  Femaltiker, saszetki o smaku kamelowym,...

  Femaltiker® jest szczególnie zalecany kobietom, u których nastąpiło opóźnienie w zainicjowaniu laktacji oraz problem z jej utrzymaniem. Dzięki zawartości słodu jęczmiennego wspomaga naturalne karmienie piersią u kobiet w okresie laktacji.

  23,99 zł
  W magazynie
 • Prental DUO, Classic tabletki, DHA kapsułki, 30szt+60szt.
  51,99 zł W magazynie
  Nowy
  Prenatal DUO, Classic tabletki, DHA...

  Prenatal® duo jest unikalnym preparatem polecanym kobietom od II trymestru ciąży i podczas karmienia piersią. Zawiera cholinę, DHA (kwas dokozaheksaenowy) oraz kompleks niezbędnych składników wyselekcjonowanych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko w odpowiednio wysokich dawkach rekomendowanych przez PTG. Opakowanie zawiera Prenatal Classic...

  51,99 zł
  W magazynie
 • Prenatal Classic, tabletki, 90szt.
  41,99 zł W magazynie
  Nowy
  Prenatal Classic, tabletki, 90szt.

  Prenatal® classic to formuła najważniejszych składników odżywczych, opracowanych w oparciu o Epigenetic Nutrition Plan®. Z najnowszych badań naukowych wynika, iż oprócz genów, które dziecko dziedziczy po rodzicach, pewne cechy można wykształcić poprzez dostarczanie odpowiednich składników odżywczych już w okresie ciąży.

  41,99 zł
  W magazynie
 • Prenatal Uno, kapsułki, 30szt.
  29,99 zł W magazynie
  Nowy
  Prenatal Uno, kapsułki, 30szt.

  Prenatal® uno jest unikalnym preparatem polecanym kobietom w okresie przygotowania do ciąży oraz w I trymestrze ciąży. Zawiera tylko najważniejsze składniki, w rekomendowanych dawkach, które korzystnie wpływają na przebieg ciąży oraz rozwój płodu.

  29,99 zł
  W magazynie
 • Panadol Femina 500mg + 10mg, tabletki, 10szt.
  11,50 zł W magazynie
  Nowy
  Panadol Femina 500mg + 10mg, tabletki...

  Panadol Femina stosuje się w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości związanych z bolesnym miesiączkowaniem, kolką nerkową, wątrobową oraz zespołem drażliwego jelita. Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwskurczowym w obrębie układu pokarmowego i układu moczowo-płciowego.

  11,50 zł
  W magazynie
 • Ibuprom RR 400mg, tabletki, 48szt.
  25,99 zł W magazynie
  Nowy
  Ibuprom RR 400mg, tabletki, 48szt.

  Ibuprom RR 48 szt. to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Wskazania: bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle głowy, migrena, bóle zębów, bóle mięśniowo-stawowe, bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie, gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

  25,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów