Bepanthen Sensiderm Krem, 20g Zobacz większe

Bepanthen Sensiderm Krem, 20g

9068824

Wyrób medyczny

2020-07-31

Krem Bepanthen Sensiderm 20g łagodzi świąd i zaczerwienienie towarzyszące następującym stanom chorobowym skóry: atopowe zapalenie skóry, egzema, skórne reakcje alergiczne i suchość skóry.

Więcej szczegółów

Bepanthen Sensiderm Krem, 20g - Opis produktu

BEPANTHEN® Sensiderm KREM to preparat o wielokierunkowym działaniu. Przede wszystkim znosi świąd i zaczerwienienie skóry w przebiegu atopowego zapalenia skóry, egzemy czy skórnych reakcji alergicznych. Specjalne lipidy LLT (technologia lipidów lamelarnych) zawarte w Bepanthen Sensiderm, charakteryzują się strukturą zbliżoną do naturalnie występujących lipidów międzykomórkowych w naskórku. Dzięki strukturze blaszkowej (lamelarnej), lipidy LLT mogą się dokładnie wpasować w uszkodzoną barierę ochronną skóry i ją odbudować. Efektem jest zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody (TEWL) i zwiększenie nawilżenia skóry. Przywrócona zostaje zdolność skóry do ochrony organizmu przed czynnikami szkodliwymi. Dochodzi do złagodzenia świądu. Dodatkowo Bepanthen Sensiderm zapewnia optymalne nawilżenie skóry z zewnątrz (dzięki zawartości lipidów pielęgnacyjnych), oraz pobudza naturalne mechanizmy nawadniania skóry i zapewnia optymalne warunki do naturalnego procesu jej regeneracji (dzięki obecności dekspantenolu).

Jak stosować

Bepanthen® Sensiderm Krem należy nakładać na nieuszkodzoną skórę. Nadaje się do stosowania u:
- niemowląt od pierwszego dnia życia
- dzieci
- dorosłych
- kobiet w ciąży.

Bepanthen® Sensiderm Krem można nakładać na skórę z częstością odpowiednią do potrzeb.

Bepanthen® Sensiderm Krem nie zawiera sterydów (np. kortyzonu).

Składniki

Bepanthen Sensiderm krem zawiera:
- lipidy LLT – lipidy w strukturze lamelarnej imitujące naturalne lipidy naskórkowe
- naturalne lipidy pielęgnacyjne
- 3,5% dekspantenol (prowitamina B5)

Redukcję zaczerwienienia i świądu w umiarkowanym stanie zapalnym.Redukcję zaczerwienienia i świądu w umiarkowanym stanie zapalnym.

Bez konserwantów i substancji zapachowych.Bez konserwantów i substancji zapachowych.

Możliwość stosowania produktu: długotrwale, z dowolną częstotliwością w ciągu dnia.Możliwość stosowania produktu: długotrwale, z dowolną częstotliwością w ciągu dnia.

Wydłużenie okresu remisji AZS*.Wydłużenie okresu remisji AZS*.

Możliwość stosowania od pierwszych dni życia 0+.Możliwość stosowania od pierwszych dni życia 0+.

Możliwość stosowania produktu: na najbardziej wrażliwe obszary skóry, jak twarz czy powieki.Możliwość stosowania produktu: na najbardziej wrażliwe obszary skóry, jak twarz czy powieki.

Wsparcie terapii chorób wypryskowych w trakcie i po sterydoterapii.Wsparcie terapii chorób wypryskowych w trakcie i po sterydoterapii.

Możliwość stosowania w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.Możliwość stosowania w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Opinie

Napisz recenzję

Bepanthen Sensiderm Krem, 20g

Bepanthen Sensiderm Krem, 20g

Krem Bepanthen Sensiderm 20g łagodzi świąd i zaczerwienienie towarzyszące następującym stanom chorobowym skóry: atopowe zapalenie skóry, egzema, skórne reakcje alergiczne i suchość skóry.

21 innych produktów w tej samej kategorii: