Preparaty żywieniowe Nutridrink

Oferta produktów, których producentem jest lider w żywieniu medycznym - Nutricia. Sprawdź szeroki i wyjątkowy portfel produktów dla pacjentów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi.

Nutridrink Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
 • Nutridrink Protein o smaku mokka, 4 x 125 ml

  Nutridrink Protein o smaku mokka. Wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy preparat odżywczy w płynnej postaci, przeznaczony do picia.

 • Diasip, płyn odżywczy, smak waniliowy,...

  Diasip o smaku waniliowym to bezglutenowa dieta normalizująca glikemię, normokaloryczna (1,04kcal/ml). Przeznaczony jest do stosowania u pacjentów z cukrzycą lub upośledzoną tolerancją glukozy wymagających postępowania żywieniowego, np: przed oraz po zabiegach operacyjnych oraz w okresie rekonwalescencji, po udarze, w zaburzeniach żucia i połykania oraz...

 • Diasip, płyn odżywczy, smak truskawkowy,...

  Diasip o smaku truskawkowym to bezglutenowa dieta normalizująca glikemię, normokaloryczna (1,04kcal/ml). Przeznaczony jest do stosowania u pacjentów z cukrzycą lub upośledzoną tolerancją glukozy wymagających postępowania żywieniowego, np: przed oraz po zabiegach operacyjnych oraz w okresie rekonwalescencji, po udarze, w zaburzeniach żucia i połykania oraz...

 • Cubitan, smak czekoladowy, 4x200ml

  Cubitan o smaku czekoladowym to dieta wspomagająca leczenie ran. Kompletna i hiperkaloryczna (1,25 kcal/ml), zawiera wysoką zawartość białka niezbędną w procesie leczenia ran (białka serwatkowe i kazeinowe) oraz argininę przyspieszającą ten proces. Zawiera wyłącznie tłuszcze LCT. Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza.

 • Cubitan, smak waniliowy, 4x200ml

  Cubitan o smaku waniliowym to dieta wspomagająca leczenie ran. Kompletna i hiperkaloryczna (1,25 kcal/ml), zawiera wysoką zawartość białka niezbędną w procesie leczenia ran (białka serwatkowe i kazeinowe) oraz argininę przyspieszającą ten proces. Zawiera wyłącznie tłuszcze LCT. Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza.

 • Cubitan, smak truskawkowy, 4x200ml

  Cubitan o smaku truskawkowym to dieta wspomagająca leczenie ran. Kompletna i hiperkaloryczna (1,25 kcal/ml), zawiera wysoką zawartość białka niezbędną w procesie leczenia ran (białka serwatkowe i kazeinowe) oraz argininę przyspieszającą ten proces. Zawiera wyłącznie tłuszcze LCT. Źródłem węglowodanów są wolno wchłaniane maltodekstryny i sacharoza.

 • FortiCare, smak pomarańczowo-cytrynowy,...

  FortiCare to wysokobiałkowy, wysokoenergetyczny produkt o kompletnym pod względem odżywczym składzie. Zawiera dodatki z kwasów tłuszczowych omega 3 i błonnika. Znajduje zastosowanie w postępowaniu dietetycznym w zaburzeniach stanu odżywienia spowodowanych chorobą nowotworową, w tym kacheksji.

 • Nutridrink Protein o smaku...

  Wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy preparat odżywczy w płynnej postaci,przeznaczony do picia.Nutridrink Protein o smaku brzoskwinia-mango.

 • Nutridrink o smaku waniliowym, 4x125ml

  Nutridrink o smaku waniliowym to wysokoenergetyczny, kompletny pod względem odżywczym produkt o statusie dietetycznego środka spożywczego specjalnego przeznaczenia medycznego.

 • Nutridrink Protein o smaku owoców leśnych,...

  Wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy preparat odżywczy w płynnej postaci,przeznaczony do picia.Nutridrink Protein o smaku owoców leśnych.

 • NutriKid Multi Fibre, płyn o smaku...

  NutriKid Multi Fibre to produkt odżywczy opracowany specjalnie dla dzieci jako wsparcie żywieniowe w okresie choroby i rekonwalescencji.

 • NutriKid Multi Fibre, płyn o smaku...

  NutriKid Multi Fibre to produkt odżywczy opracowany specjalnie dla dzieci jako wsparcie żywieniowe w okresie choroby i rekonwalescencji.

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów