Producenci

BLOG

Preparaty żywieniowe, żywienie medyczne

Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu przyjmowanie pełnowartościowych posiłków może być zaburzone w okresach przewlekłych chorób. Proces powrotu do zdrowia i pełnej sprawności wspomagany może być specjalistycznym żywieniem medycznym. W przypadku osób przebywających na ścisłej diecie, niemowlętom i dzieciom przy niedożywieniu i zaburzeniach wzrostu podaje się preparaty doskonale odpowiadające ich potrzebom a równocześnie bezpieczne dla zdrowia i życia.

Pacjenci w chorobie nowotworowej, osoby po operacjach i skomplikowanych zabiegach czy pacjenci ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko i węglowodany to kolejna grupa osób zainteresowana żywieniem medycznym. Preparaty podawane dodatkowo do diety albo jako jedyne źródło pożywienia mają zbilansowany, specjalnie opracowany skład, pozwalający na prawidłowe uzupełnienie organizmu w składniki odżywcze. 

PREPARATY ŻYWIENIOWE Jest 34 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
 • Supportan Drink, smak cappuccino, 4x200ml
  29,90 zł W magazynie
  Supportan Drink, smak cappuccino, 4 x 200 ml

  Supportan Drink o smaku cappuccino jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, wskazana do stosowania w postępowaniu dietetycznym u osób zagrożonych niedożywnieniem lub niedożywionych, zwłaszcza u osób z nowotworami, przewlekłymi chorobami katabolicznymi i/lub kacheksją

  29,90 zł
  W magazynie
 • Supportan Drink, smak owoców tropikalnych, 4x200ml
  29,90 zł W magazynie
  Supportan Drink, smak owoców tropikalnych,...

  Supportan Drink o smaku owoców tropikalnych jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, wskazana do stosowania w postępowaniu dietetycznym u osób zagrożonych niedożywnieniem lub niedożywionych, zwłaszcza u osób z nowotworami, przewlekłymi chorobami katabolicznymi i/lub kacheksją

  29,90 zł
  W magazynie
 • Fresubin Energy Drink, smak truskawkowy, 4x200ml
  21,90 zł W magazynie
  Fresubin Energy Drink, smak truskawkowy, 4...

  Fresubin Energy Drink o smaku truskawkowynm to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

  21,90 zł
  W magazynie
 • Fresubin Energy Drink, smak czarna porzeczka, 4x200ml
  21,90 zł W magazynie
  Fresubin Energy Drink, smak czarna...

  Fresubin Energy Drink o smaku czarnej porzeczki to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

  21,90 zł
  W magazynie
 • Fresubin Energy Drink, smak waniliowy, 4x200ml
  21,90 zł W magazynie
  Fresubin Energy Drink, smak waniliowy, 4 x...

  Fresubin Energy Drink o smaku waniliowym to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

  21,90 zł
  W magazynie
 • Fresubin Energy Drink, smak czekoladowy, 4x200ml
  21,90 zł W magazynie
  Fresubin Energy Drink, smak czekoladowy, 4...

  Fresubin Energy Drink o smaku czekolady to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

  21,90 zł
  W magazynie
 • Fresubin Protein Energy Drink, smak orzechowy, 4x200ml
  24,60 zł W magazynie
  Fresubin Protein Energy Drink, smak...

  Fresubin Protein Energy Drink o smaku orzechowym jest gotową do użycia, kompletną dietą wysokoenergetyczną (1,5 kcal/ml), bogatą w białko - 27 en%. Wskazany szczególnie dla pacjentów z chorobami neurologicznymi, szczególnie w wieku podeszłym, z odleżynami i trudno gojącymi się ranami oraz zagrożonych niedożywieniem.

  24,60 zł
  W magazynie
 • Fresubin Protein Energy Drink, smak czekoladowy, 4x200ml
  24,60 zł W magazynie
  Fresubin Protein Energy Drink, smak...

  Fresubin Protein Energy Drink o smaku czekoladowym jest gotową do użycia, kompletną dietą wysokoenergetyczną (1,5 kcal/ml), bogatą w białko - 27 en%. Wskazany szczególnie dla pacjentów z chorobami neurologicznymi, szczególnie w wieku podeszłym, z odleżynami i trudno gojącymi się ranami oraz zagrożonych niedożywieniem.

  24,60 zł
  W magazynie
 • Fresubin Protein Energy Drink, smak poziomki, 4x200ml
  24,60 zł W magazynie
  Fresubin Protein Energy Drink, smak...

  Fresubin Protein Energy Drink o smaku poziomkowym jest gotową do użycia, kompletną dietą wysokoenergetyczną (1,5 kcal/ml), bogatą w białko - 27 en%. Wskazany szczególnie dla pacjentów z chorobami neurologicznymi, szczególnie w wieku podeszłym, z odleżynami i trudno gojącymi się ranami oraz zagrożonych niedożywieniem.

  24,60 zł
  W magazynie
 • Nutridrink Protein mokka, 4 x 125 ml, apteka internetowa Medkon
  27,96 zł W magazynie
  Nutridrink Protein o smaku mokka, 4 x 125 ml

  Nutridrink Protein o smaku mokka. Wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy preparat odżywczy w płynnej postaci, przeznaczony do picia.

  27,96 zł
  W magazynie
 • Nutridrink Protein o smaku brzoskwinia-mango, 4 x 125 ml
  27,96 zł W magazynie
  Nutridrink Protein o smaku...

  Wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy preparat odżywczy w płynnej postaci,przeznaczony do picia.Nutridrink Protein o smaku brzoskwinia-mango.

  27,96 zł
  W magazynie
 • Liponexin, kapsułki, 30szt.
  20,99 zł W magazynie
  Nowy
  Liponexin, kapsułki, 30 szt.

  Liponexin zawiera kwas alfo-liponowy. Do postępowania dietetycznego u osób z zaburzeniami przewodnictwa nerwowego (polineuropatia cukrzycowa), dla diabetyków i osób z tendencją do cukrzycy oraz osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów.

  20,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów