Zioła i preparaty ziołowe

W tej kategorii znajdują się różnego rodzaju zioła sypkie, zioła w tabletkach i kapsułkach a także nalewki, napary i herbatki ziołowe. Przy pomocy ziół możemy łagodzić objawy takich chorób i dolegliwości jak zaburzenia trawienia, stany zapalne, choroby wątroby czy dróg żółciowych.

ZIOŁA I PREPARATY ZIOŁOWE Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Morwa Biała forte, tabletki powlekane, 60...

  Suplement diety zawierający wyciąg z liści morwy białej.Wspomaga metabolizm węglowodanów.

 • Solgar Olej z dzikiego Oregano, kapsułki,...

  Standaryzowany olej z oregano pospolitego firmy Solgar w kapsułkach. Uzyskiwany z liści oregano bez użycia rozpuszczalników. Wskazań do stosowania tego powszechnie stosowanego już w starożytności produktu znajdziemy bardzo dużo.

 • Solgar Rhodiola, Różeniec Górski, kapsułki...

  Rhodiola rosea – Różeniec górski to niezwykła roślina o silnym działaniu adaptogennym znana od czasu wypraw wikingów gdzie była podstawowym składnikiem „apteczki przetrwania”. Poznaj doskonałe właściwości różeńca górskiego dzięki produktowi firmy Solgar.

 • Solgar Super Acai, ekstrakt z...

  Ekstrakt z owoców Acai, jagody brazylijskiej. Acai to super jagoda o udokumentowanym wysokim potencjale zdrowotnym. W wygodnej formie kapsułek zawierających standaryzowany ekstrakt z owoców Acai.

 • Solgar Miłorząb japoński, Gingko Biloba,...

  Standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Gingko Biloba) w połączeniu ze sproszkowanym, nieprzetworzonym liściem tej rośliny. Pełna siła działania miłorzębu w kapsułkach. Najwyższa jakość Solgar.

 • Solgar Zielona herbata, kapsułki roślinne,...

  Połączenie standaryzowanego wyciągu z liści zielonej herbaty ze świeżymi sproszkowanymi liśćmi tej rośliny. To połączenie zapewnia pełną siłę działania tego zioła.

 • Solgar Ashwaganda, kapsułki roślinne, 60szt.

  Korzeń Ashwagandhy (Withania somnifera – witania ospała) stosowany jest przez człowieka od setek lat. Dzięki osiągnięciom współczesnej nauki i wielu badaniom jest obecnie ceniony za swoje naturalne właściwości adaptogenne, czyli zdolności do normalizowania i usprawniania różnych funkcji organizmu.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów