Solgar L-Arginina 500mg, kapsułki, 50 szt. Zobacz większe

Solgar L-Arginina 500mg, kapsułki roślinne, 50 szt.

Preparat firmy Solgar zawierający 500mg L-Argininy w postaci wolnej. Nie wymaga trawienia przez organizm i jest bezpośrednio wchłaniana do krwioobiegu.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Dostępnych kilka sztuk!

Cena: 49,99 zł

Solgar L-Arginina 500mg, kapsułki roślinne, 50 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Arginina jest aminokwasem zaliczanym do grupy aminokwasów endogennych (nie niezbędnych). Jednak na przestrzeni lat wykazano, iż niektóre układy ludzkiego organizmu lepiej pracują kiedy zapewniamy im odpowiedni dla aktualnych potrzeb poziom argininy w diecie. Dlatego też arginina otrzymała status aminokwasu warunkowo niezbędnego, oznacza to iż czasami jest konieczne utrzymanie przez pewien czas odpowiedniego i stałego poziomu argininy w diecie. Arginina w preparacie Solgara to arginina naturalnego pochodzenia, oznaczana „L” przed nazwą. Tak jak wszystkie aminokwasy oferowane przez Solgara

L-Arginina występuje w preparacie w postaci wolnej (bez wiązania peptydowego), oznacza to maksymalną wchłanialność do krwiobiegu bez konieczności trawienia.

Dawkowanie

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Opakowanie: 50 kapsułek

Zapewnia kurację: 50 dni

Skład:

Jedna kapsułka zawiera:

Składniki aktywne:

L-Arginina .............................................................................500 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

Otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza)

Substancja Wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Substancja Przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar L-Arginina 500mg, kapsułki roślinne, 50 szt.

Solgar L-Arginina 500mg, kapsułki roślinne, 50 szt.

Preparat firmy Solgar zawierający 500mg L-Argininy w postaci wolnej. Nie wymaga trawienia przez organizm i jest bezpośrednio wchłaniana do krwioobiegu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: