Solgar Ostropest Plamisty, kapsułki, 60 szt. Zobacz większe

Solgar Ostropest Plamisty, kapsułki, 60 szt.

Standaryzowany Ostropest Plamisty (Milk Thistle)w kapsułkach firmy Solgar. Wysoka zawartość sylimaryny. Obecne najsilniej działające dostępne preparaty ziołowe to preparaty standaryzowane o pełnej sile działania oferowanej przez Solgara.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Brak produktu na stanie

Cena: 113,00 zł

Solgar Ostropest Plamisty, kapsułki, 60 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Ostropest plamisty był stosowany już w starożytnej Grecji i Rzymie. Dotychczas na świecie przeprowadzono ponad 300 badań naukowych potwierdzających skuteczność tego zioła, szczególnie w leczeniu schorzeń wątroby.

Ostropest plamisty jest jednym z najlepiej przebadanych ziół stosowanych współcześnie. Swą skuteczność ostropest plamisty zawdzięcza trzem chroniącym wątrobę substancją, które łącznie zwane są sylimaryną.

Solgar jest firmą oferującą preparaty ziołowe zawierające jednocześnie ekstrakt ziołowy i świeże sproszkowane zioła. Uzyskujemy wtedy preparat ziołowy o pełnej sile działania zioła występującego w naturze.

Na przestrzeni wieków ludzie uczyli się pozyskiwania drogocennych ziół. Wykonywano nalewki, które były ekstraktami, w ten sposób wzmacniano siłę działania zioła. Jednak podczas ekstrakcji za pomocą alkoholu niektóre istotne składniki zioła ulegały zniszczeniu lub osłabieniu. Z drugiej strony zioła spożywane na surowo lub w postaci naparów były zbyt słabe, aby dawać skuteczne, zadawalające rezultaty o określonym czasie.

Standaryzowane zioła o Pełnej Sile Działania firmy Solgar zapewniają stały i jednolity poziom roślinnych składników odżywczych. W unikalnym procesie mieszamy wystandaryzowany ekstrakt ziołowy zawierający kontrolowaną ilość ważnych związków roślinnych ze wszystkimi składnikami występującymi w nieprzetworzonym ziole.

W rezultacie otrzymujemy unikalny, wysokiej, jakości wyciąg ziołowy o synergistycznie pełnej sile działania zioła występującego w naturze.

Dzięki takiej technologii w kapsułce obecne są takie substancje jak: sylimarina.

Dawkowanie

Dawkowanie: 1 do 3 kapsułek dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapewnia kurację: 20 do 60 dni

Skład:

Jedna (1) kapsułka zawiera:

Sproszkowany nieprzetworzony ostropest plamisty ….......................................... 300 mg

Standaryzowany sproszkowany wyciąg z nasion ostropestu plamistego … ..........175 mg

(flawonoidy łącznie zawierają 140mg [80%] sylimarinu)

Naturalne substancje pomocnicze:

Otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza)

Substancja Wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Substancja Przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu

Sproszkowana baza PhytO2X®*

[(przeciwutleniacz), (betakaroten, witamina C)]

* PhytO2X® to specjalna mieszanka naturalnych antyoksydantów, która gwarantuje zachowanie pełnej świeżości składników.

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Ostropest Plamisty, kapsułki, 60 szt.

Solgar Ostropest Plamisty, kapsułki, 60 szt.

Standaryzowany Ostropest Plamisty (Milk Thistle)w kapsułkach firmy Solgar. Wysoka zawartość sylimaryny. Obecne najsilniej działające dostępne preparaty ziołowe to preparaty standaryzowane o pełnej sile działania oferowanej przez Solgara.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: