Leki na przeziębienie i grypę

Leki na przeziębienie i grypę dostępne w naszej aptece to leki bez recepty stosowane, gdy domowe sposoby walki ze złym samopoczuciem okażą się nieskuteczne. W kategorii znajduje się szeroki wybór produktów przeznaczonych do łagodzenia objawów infekcji wirusowych. Takimi objawami mogą być kaszel, katar, ból gardła, gorączka czy też bóle mięśni i ogólne rozbicie. Sprawdź nasze syropy, kapsułki, tabletki i inne preparaty. 

PRZEZIĘBIENIE, GRYPA Jest 69 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów

Pierwsze objawy grypy - zwalcz je szybko i skutecznie!

Najprostszym sposobem na pozbycie się przeziębienia i grypy jest sięgnięcie po preparaty bez recepty. Większość z nich szybko i skutecznie upora się z najbardziej uciążliwymi objawami infekcji. Te leki wykazują różnego rodzaju działanie, np.:

  1. działanie przeciwbólowe
  2. działanie przeciwgorączkowe
  3. działanie przeciwzapalne
  4. działanie zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa
  5. działanie przeciwkaszlowe
  6. inne

Leki na grypę

Statystycznie każdy z nas choruję na przeziębienie trzy razy do roku. W czasie sezonu na grypę i przeziębienie, wystarczy chwila nieuwagi i już trzeba sięgać po popularne leki bez recepty.

Sposoby na przeziębienie i grypę

Leczenie tych przypadłości polega zwalczaniu objawów. Przyczyny wywołujące przeziębienie i grypę są różne - pojawiające się objawy należy jak najszybciej zacząć zwalczać. Infekcja może się rozwijać nawet kilka dni zanim zaatakuje nas z pełną siłą. W zależności od występowania poszczególnych objawów należy zastosować leki i preparaty najlepiej pasujące do objawów lub wybrak produkty kompleksowe - te w których składzie znajduje się kilka substancji. Wspomagamy leczenie również innymi sposobami.

Oprócz leków można wspierać walkę z objawami przeziębienia i grypy stosując dostępne w naszej aptece suplementy diety i preparaty witaminowe będące doskonałym źródłem witamin B, C i D. Wspomogą one nas podczas choroby i przyspieszą jej zakończenie.