Solgar Luteina 15mg w aptece online Medkon Zobacz większe

Solgar Luteina 15mg, kapsułki roślinne, 30 szt.

Kompleks karotenoidów firmy Solgar to źródło luteiny z nagietka. Optymalnie zbilansowany preparat zawierający luteinę, beta karoten i inne karotenoidy w proporcjach identycznych z naturalnymi.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Dostępnych kilka sztuk!

Cena: 79,99 zł

Solgar Luteina 15mg, kapsułki roślinne, 30 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Preparat jest źródłem luteiny z nagietka wraz z naturalnie obecnym przy niej beta karotenem z mieszaniną innych karotenoidów. Te przyrodniczo identyczne proporcje składników zapewniają ich rozpuszczalność przez organizm, co ma decydujące znaczenie dla wysokiego stopnia oddziaływania fizjologicznego.

Karotenoidy (luteina, beta karoten) mają silne właściwości antyoksydacyjne, część z nich ulega w organizmie przekształceniu do witaminy A.(Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon skórnych, pomaga zachować zdrową skórę oraz utrzymać prawidłowe widzenie i funkcjonowanie układu odpornościowego).

Luteina i beta karoten bardzo dobrze rozpuszczają się w tłuszczach. Ze względu na tę właściwość korzystne jest spożywanie produktów zawierających karotenoidy wraz z posiłkami zawierającymi tłuszcz, gdyż zwiększa się wtedy ich biodostępność.

Dawkowanie

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Opakowanie: 30 kapsułek

Zapewnia kurację: 30 dni

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera: drożdży, pszenicy, glutenu , produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­cych, zapachowych lub barwiących.

Skład

Jedna(1) kapsułka zawiera:

Luteina (preparat z nagietka) 15 mg

Naturalny beta karoten 1,5 mg

Mieszanka karotenoidów 29 µg

Naturalne substancje pomocnicze:

Otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Barwniki: dwutlenek tytanu, karmel siarczynowo-amoniakalny, ryboflawina

Substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu

Glicerol roślinny

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Luteina 15mg, kapsułki roślinne, 30 szt.

Solgar Luteina 15mg, kapsułki roślinne, 30 szt.

Kompleks karotenoidów firmy Solgar to źródło luteiny z nagietka. Optymalnie zbilansowany preparat zawierający luteinę, beta karoten i inne karotenoidy w proporcjach identycznych z naturalnymi.

29 innych produktów w tej samej kategorii: