Solgar L-Arginina 1000mg, tabletki, 90 szt. Zobacz większe

Solgar L-Arginina 1000mg, tabletki, 90 szt.

4100251

Suplement diety

2020-09-30

1000mg L-Argininy w postaci wolnej z firmy Solgar. Niezwykle ważny aminokwas w postaci nie wymagającej trawienia przez organizm, bezpośrednio wchłaniany do organizmu.

Więcej szczegółów

Solgar L-Arginina 1000mg, tabletki, 90 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Preparat zawiera 1000 mg L-argininy w postaci wolnej.

L-Arginina należy do grupy składników pokarmowych zwanych aminokwasami.

Właśnie z aminokwasów organizm ludzki buduje w procesie przemiany materii wszystkie niezbędne mu białka.

Aminokwasy dzielimy na egzogenne (niezbędne), które muszą być dostarczone z pożywienia oraz endogenne (nie niezbędne), które mogą być dostarczane z pożywienia ale również organizm potrafi wytworzyć je sam z innych składników diety.

W ciągu ostatnich paru lat dowody z badań naukowych uzasadniają zmianę statusu L-Argininy ze statusu aminokwasu (endogennego) nie niezbędnego, na status warunkowo egzogennego (warunkowo niezbędnego). Uzasadnieniem takiego stanowiska jest niezwykle ważna rola L-argininy w zdrowiu układu sercowo-naczyniowego w tym w nadciśnieniu, w utrzymaniu sprawności płciowej mężczyzn, czy wreszcie w treningu sportowym.

L-Arginina w postaci wolnej nie wymaga trawienia przez organizm i dlatego bezpośrednio wchłaniana jest do krwioobiegu. Dzięki temu jest lekkostrawna, nie obciąża układu trawiennego, a jej działanie rozpoczyna się w ciągu kilku minut.

Dawkowanie

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie

Opakowanie: 90 tabletek

Zapewnia kurację: 90 dni

Skład:

Jedna (1) tabletka zawiera:

L-arginina 1000 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

Substancja wypełniająca: celluloza mikrokrystaliczna

Substancje przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, rośliny kwas stearynowy

Stabilizator: Glicerol roślinny

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar L-Arginina 1000mg, tabletki, 90 szt.

Solgar L-Arginina 1000mg, tabletki, 90 szt.

1000mg L-Argininy w postaci wolnej z firmy Solgar. Niezwykle ważny aminokwas w postaci nie wymagającej trawienia przez organizm, bezpośrednio wchłaniany do organizmu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: