Solgar Kwas Hialuronowy 120mg, tabletki. 30 szt. Zobacz większe

Solgar Kwas Hialuronowy 120mg, tabletki. 30 szt.

Kwas hialuronowy Biocell Collagen II® to skuteczny, naturalny składnik kolagenu typu II. Opatentowana, łatwo wchłanialna przez organizm formuła z firmy Solgar.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Dostępnych kilka sztuk!

Cena: 195,00 zł

Solgar Kwas Hialuronowy 120mg, tabletki. 30 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Preparat dostarcza wysoce przyswajalny hydrolizowany kolagen typu II ze 100% czystej chrząstki żebrowej, poprawiający funkcjonowanie i wygląd skóry, zapobiegający starzeniu się oraz wzmacniający stawy i łagodzący objawy związane z bólami stawów.

Główne składniki aktywne: BIOCELL COLLAGEN II® zawiera wysoce skuteczny i naturalnie występujący kwas hialuronowy (niekiedy nazywany hialuronianem), siarczan glukozaminy, depolimeryzowany siarczan chondroityny (mniejsze cząsteczki oznaczają większe wchłanianie), białko oraz glikoproteinę macierzy chrzęstnej. Kwas hialuronowy i kolagen są niezbędnymi budulcami skóry, których poziom spada wraz z wiekiem i które odpowiadają za nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.

Kwas Hialurynowy 120mg, który zawiera BioCell Collagen II® jest opatentowanym, naturalnym składnikiem kolagenu typu II, który zawiera naturalnie występującą macierz kwasu hialuronowego (10%), depolimeryzowany siarczan chondroityny (20%) i kolagen typu II (70%). W ramach opatentowanego procesu BioCell Collagen II® powstał jako cząsteczkowo zoptymalizowany składnik, który jest łatwo wchłaniany przez organizm. BioCell Collagen II® zawiera najważniejsze składniki, które wspomagają właściwe funkcjonowanie skóry i stawów w celu zwalczania zwyrodnieniowych skutków starzenia się organizmu.

Dawkowanie

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie

Opakowanie: 30 tabletek

Zapewnia kurację: 30 dni

Skład:

Jedna (1) tabletka zawiera:

Składniki aktywne:

BioCell Collagen II®……………… …………1200 mg

Ekstrakt zawiera:

Hydrolizowany kolagen typu II……………….750 mg

Siarczan chondroityny…………………… …..192 mg

Kwas hialuronowy…………………………… .120 mg

Witamina C (askorbinian wapnia)…… …..100 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Substancje przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Substancja poślizgowa: hydroksypropylometyloceluloza

Celuloza roślinna

Barwnik: Dwutlenek tytanu

Glicerol

Guma celulozowa

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Kwas Hialuronowy 120mg, tabletki. 30 szt.

Solgar Kwas Hialuronowy 120mg, tabletki. 30 szt.

Kwas hialuronowy Biocell Collagen II® to skuteczny, naturalny składnik kolagenu typu II. Opatentowana, łatwo wchłanialna przez organizm formuła z firmy Solgar.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: