Solgar Kompleks termogeniczny SVETOL, kapsułki, 60 szt. Zobacz większe

Solgar Kompleks termogeniczny SVETOL, kapsułki, 60 szt.

Preparat do stosowania z programem kontroli masy ciała, zawiera kompleksową mieszankę składników odżywczych i roślinnych o właściwościach termogenicznych. Wzmacnia procesy termogenezy i poprawia bilans energetyczny organizmu.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Podawanie: Doustnie

Brak produktu na stanie

Podaj swój adres email, powiadomimy Cię jak tylko produkt będzie dostępny

Cena: 139,99 zł

Solgar Kompleks termogeniczny SVETOL, kapsułki, 60 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Preparat zawiera synergistyczną mieszankę składników odżywczych i roślinnych o udokumentowanych właściwościach termogenicznych.

Kompleks termogeniczny przeznaczony jest do stosowania jednocześnie z programem kontroli masy ciała opartym na właściwym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Jego działanie polega na wzmocnieniu aktywności głównych procesów termogenezy, które organizm wykorzystuje do utrzymania poprawnego bilansu energetycznego. Składniki preparatu zmniejszają przyswajanie cukrów prostych (Svetol), chrom stymuluje mechanizmy przyspieszające spalanie tłuszczu z jego magazynów w tkance tłuszczowej (zielona herbata, pieprz kajeński) i wątrobie (cholina, inozytol, metionina). Zwiększają wykorzystanie większej ilość składników odżywczych w mniejszej porcji pożywienia co jest ważne przy dietach o ograniczonej kaloryczności (Bioperine).

Regulują adekwatność i poprawność bodźców odbieranych w ośrodku sytości usprawniając mechanizmy wykorzystania energii w mózgu (Svetol, zielona herbata, chrom).

Svetol – ekstrakt z kawy zielonej o bardzo dużej biodostępności, który zawiera unikalną mieszaninę tzw. kwasów chlorogenowych. Svetol zawiera mniej niż 2% kofeiny. Substancje zawarte w tym ekstrakcie ograniczają przyswajanie glukozy przez co organizm czerpie energię z tłuszczu.

Bioperine – standaryzowany wyciąg z pieprzu zwiększa wchłanianie kapsaicyny.

Informacja alergiczna:

Produkt nie zawiera: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­cych, zapachowych lub barwiących.

Skład

Dwie kapsułki roślinne zawierają:

Wyciąg z ziaren kawy zielonej (Svetol®) 400 mg

(Coffea canephora robusta Pierre)

Cholina (dwuwinian) 25 mg

L-metionina 50 mg

Wyciąg z zielonej herbaty 4:1 (Camelia sinensis) 50 mg

(ekwiwalent 200 mg liści)

Pieprz kajeński (Capsicum annuum) 50 mg

Inozytol 25 mg

Wyciąg z owoców czarnego pieprzu (Bioperine®) (Piper nigrum) 5 mg

Chrom (pikolinian) (Chromax®) 150 µg

Naturalne substancje pomcnicze:

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza

Substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu

Dawkowanie

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapewnia kurację: 30 dni

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Kompleks termogeniczny SVETOL, kapsułki, 60 szt.

Solgar Kompleks termogeniczny SVETOL, kapsułki, 60 szt.

Preparat do stosowania z programem kontroli masy ciała, zawiera kompleksową mieszankę składników odżywczych i roślinnych o właściwościach termogenicznych. Wzmacnia procesy termogenezy i poprawia bilans energetyczny organizmu.

18 innych produktów w tej samej kategorii: