Cynamon i kwas alfa-liponowy Solgar w aptece internetowej Medkon Zobacz większe

Solgar Cynamon i kwas alfa-liponowy, tabletki, 60 szt.

Suplement firmy Solgar zawierający znany od starożytnosci cynamon oraz jeden z najsilniejszych antyoksydantów występujących w organizmie -  kwas alfa-liponowy.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Dostępnych kilka sztuk!

Cena: 89,99 zł

Solgar Cynamon i kwas alfa-liponowy, tabletki, 60 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Początki stosowania cynamonu sięgają starożytności, ale nowoczesna nauka dopiero teraz zaczyna odkrywać zdumiewający potencjał cynamonu dla zdrowia człowieka. Tej starożytnej przyprawie przypisuje się wspomaganie trawienia, równoważenie poziomu lipidów i cukru we krwi a także silne właściwości przeciwutleniające.

Dla wielu osób problemem jest oporność na insulinę wskutek stosowania diet bogatych w cukry wysoce przetworzone. Cynamon jak i kwas alfa-liponowy sprzyjają równowadze cukru we krwi zwiększając wrażliwość na insulinę w komórkach, dzięki czemu cukier jest usuwany z krwi i wykorzystywany przez komórki efektywniej. Kontrola poziomu cukru we krwi jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia i zapobiegania problemom takim jak syndrom X.

Cynamon jest bogatym źródłem związków przeciwutleniających, a w przypadku kwasu alfa-liponowego już dawno stwierdzono, że jest jednym z najbardziej wszechstronnych i najsilniejszych antyoksydantów występujących w organizmie. Jest to istotne dla osób z podwyższonym poziomem cukru we krwi, ponieważ są one narażone na większe uszkodzenia powodowane przez wolne rodniki i muszą zapewnić sobie optymalny poziom przeciwutleniaczy w diecie.

Dawkowanie

Dawkowanie : 1 tabletek dwa do czterech razy dziennie

Opakowanie: 60 tabletek

Zapewnia kurację: 15 do 30 dni

Skład:

Jedna tabletka zawiera:

Składniki aktywne:

Ekstrakt z cynamonu (Cinnamomum cassia) {kora} 350 mg

Kwas alfa-liponowy (jako kwas liponowy) 150 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

Substancja Wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Substancje Przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Guma celulozowa

Substancja Poślizgowa: hydroksypropylometyloceluloza

Glicerol roślinny

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Cynamon i kwas alfa-liponowy, tabletki, 60 szt.

Solgar Cynamon i kwas alfa-liponowy, tabletki, 60 szt.

Suplement firmy Solgar zawierający znany od starożytnosci cynamon oraz jeden z najsilniejszych antyoksydantów występujących w organizmie -  kwas alfa-liponowy.

1 inny produkt w tej samej kategorii: