Solgar Celadrin 525mg, kapsułki, 60 szt. Zobacz większe

Solgar Celadrin 525mg, kapsułki, 60 szt.

Celadrin firmy Solgar to mieszanka estryfikowanych kwasów tłuszczowych. Preparat odpowiada m.in. za elastyczność stawów

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Brak produktu na stanie

Cena: 135,00 zł

Solgar Celadrin 525mg, kapsułki, 60 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Celadrin to opatentowana mieszanka estryfikowanych kwasów tłuszczowych, które zostały poddane procesowi stabilizacji, aby nie wchodziły w reakcję z tlenem. Korzystny wpływ Celadrinu na zdrowie stawów potwierdzono klinicznie. Preparat ten poprawia elastyczność i stan stawów, nie powodując przy tym żadnych znanych skutków ubocznych.

Celadrin przeciwdziała uszkodzeniom stawów oraz wspomaga ich właściwe funkcjonowanie działając jak smar dla błon komórkowych oraz regenerując płyny amortyzujące kości i stawy, dzięki czemu zwiększa się ich elastyczność i zdolność ruchu.

Dbanie o stawy do kwestia, która dotyczy różnych grup społecznych, od sportowców i miłośników sportu po coraz liczniejszą społeczność osób starszych, które pragną zachować elastyczność i zdolność poruszania się.

Celadrin® 525 mg jest w całości naturalną, prawnie zastrzeżoną mieszanką ośmiu estrów cetylowych kwasów tłuszczowych. Zawiera ona między innymi kwas oleomirystynowy (czyli mirystoleinian cetylu), kwas mirystynowy i kwas oleinowy. Stwierdzono naukowo, że Celadrin® poprawia stan stawów dzięki zapewnieniu smarowaniu błon komórkowych.

Preparat Celadrin®, który zawiera różne kwasy tłuszczowe, może przenikać przez błony komórkowe, dzięki czemu poprawia stan oraz integralność błon oraz przesyłanie sygnałów pomiędzy komórkami. Są to czynniki, które mają szczególne znaczenie dla zdrowia stawów.

Dawkowanie

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapewnia kurację: 30 dni

Skład:

2 kapsułki zawiera:

Kompleks kwasów tłuszczowych Celadrin® 1050 mg

(Estryfikowane kwasy tłuszczowe, 780 mg)

Naturalne Substancje pomocnicze:

olej z krokosza barwierskiego

oliwa z oliwek

Barwnik: karmel

Otoczka kapsułki żelowej: żelatyna, glicerol, woda.

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Celadrin 525mg, kapsułki, 60 szt.

Solgar Celadrin 525mg, kapsułki, 60 szt.

Celadrin firmy Solgar to mieszanka estryfikowanych kwasów tłuszczowych. Preparat odpowiada m.in. za elastyczność stawów

30 innych produktów w tej samej kategorii: