Solgar Witamina D3, pastylki do ssania, 100 szt. Zobacz większe

Solgar Witamina D3, pastylki do ssania, 100 szt.

Wysokiej jakości Witamina D3 w wyjątkowej postaci pastylek do ssania lub pogryzienia. Preparat zawiera 1000 IU witaminy D3 w postaci cholekalcyferolu.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Dostępnych kilka sztuk!

Cena: 63,00 zł

Solgar Witamina D3, pastylki do ssania, 100 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu

Solgar oferuje Witaminę D3 w postaci pastylek do ssania lub pogryzienia. Forma takiej pastylki jest bardzo dobrą alternatywą dla suplementacji diety tą witaminą przez osoby, które zażywają dużo specyfików do połykania lub mają nawykowe trudności z połykaniem. Pastylki są bardzo smaczne, a nie przypadkowo dobrane dwa słoneczne smaki: bananowy i truskawkowy poprzez wpływ skojarzeniowy zapraszają organizm do najefektywniejszego wykorzystania tej witaminy z preparatu.

Informacje alergiczne:

Produkt nie zawiera: glutenu, pszenicy, produktów mlecznych, soi, drożdży, substancji konserwujących, sztucznych substancji aromatycznych i barwiących.

Składniki porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia jednej (1) pastylki:

Skład

Składniki aktywne:

Witamina D3 (1000 IU, cholekalcyferol) ………………………………25 µg

Naturalne substancje pomocnicze:

Substancje wypełniające: sacharoza, fruktoza, ksylitol, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia spożywcza, maltodekstryna, dekstroza

Substancje przeciwzbrylające: roślinny kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (roślinnych)

Naturalne aromaty: truskawka, banan

Wzmacniacz aromatu: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy

Dawkowanie

Dawkowanie: 1 pastylka dziennie

Opakowanie: 100 pastylek do ssania

Zapewnia kurację: 100 dni

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Witamina D3, pastylki do ssania, 100 szt.

Solgar Witamina D3, pastylki do ssania, 100 szt.

Wysokiej jakości Witamina D3 w wyjątkowej postaci pastylek do ssania lub pogryzienia. Preparat zawiera 1000 IU witaminy D3 w postaci cholekalcyferolu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: