Solgar Witamina E naturalna, kaps. roślinne, 50 szt. Zobacz większe

Solgar Witamina E naturalna, kaps. roślinne, 50 szt.

Naturalna Witamina E firmy Solgar. Jeden z najskuteczniejszych i najbardziej znanych antyoksydantów w miękkiej, roślinnej kapsułce. Uzupełniona o mieszankę tokoferoli z soi dla lepszej przyswajalności.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Brak produktu na stanie

Podaj swój adres email, powiadomimy Cię jak tylko produkt będzie dostępny

Cena: 53,99 zł

Solgar Witamina E naturalna, kaps. roślinne, 50 szt. - Opis produktu

Charakterystyka produktu Naturalna Witamina E 134 mg Solgar

Preparat zawiera naturalną witaminę E w postaci D-alfa-tokoferolu oraz zawsze naturalnie towarzyszącą mieszankę tokoferoli. Naturalna postać witaminy E wraz z mieszaniną tokoferoli charakteryzuje się znacznie lepszą przyswajalnością i aktywnością od sztucznych, powszechnie dostępnych postaci witaminy E (postać syntetyczna oznaczana jest literkami „dl”). Mieszanina naturalnych tokoferoli sprawia, że witamina E w takim składzie jest znacznie lepiej przyswajalna i wykorzystywana przez organizm, w porównaniu z zażywaniem samej witaminy E w postaci naturalnej.

W preparacie zastosowano roślinne kapsułki żelowe, które nie zawierają żelatyny ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Postać oraz odpowiednio wysoka dawka witaminy E w każdej kapsułce, a także odpowiednia ilość kapsułek w opakowaniu pozwalają w sposób skuteczny uzupełnić witaminę E w organizmie – jeden z najskuteczniejszych i najbardziej znanych antyoksydantów.

Dawkowanie

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Opakowanie: 50 kapsułek

Zapewnia kurację: 50 dni

Skład

1 (jedna) roślinna kapsułka żelowa zawiera:

Składniki aktywne:

Olej szafranowy………………………………………………………………….……………..304 mg

Witamina E.............................................................................................134mg (1117% Referencyjnej wartości spożycia)

(200 IU jako D-alfa tokoferol z soi)

Mieszanka tokoferoli (z soi)....................................................................13 mg

Naturalne substancje pomocnicze: Otoczka roślinnej kapsułki żelowej, (zmodyfikowana skrobia kukurydziana, glicerol roślinny, karagenina, regulator kwasowości: fosforan sodu),

Olej szafranowy

Lecytyna sojowa

Wskazówki i informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki i chore powinny przed zażyciem skontaktować się z lekarzem. Osoby chore na cukrzycę lub hipoglikemię powinny przyjmować preparat wyłącznie pod nadzorem lekarza. Nie zażywać jeżeli zewnętrzna folia została usunięta lub uszkodzona w inny sposób, umożliwiający otwarcie produktu przed zakupem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs
Leonia, N.J.
USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.
ul.Skoroszewska 12
02-495 Warszawa

Opinie

Napisz recenzję

Solgar Witamina E naturalna, kaps. roślinne, 50 szt.

Solgar Witamina E naturalna, kaps. roślinne, 50 szt.

Naturalna Witamina E firmy Solgar. Jeden z najskuteczniejszych i najbardziej znanych antyoksydantów w miękkiej, roślinnej kapsułce. Uzupełniona o mieszankę tokoferoli z soi dla lepszej przyswajalności.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: