Produkty wzmacniające pamięć i koncentrację

PAMIĘĆ I KONCENTRACJA Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Bilomag PLUS, kapsułki, 120 szt.

  Suplement diety zawierający 110 mg ekstraktu z Ginkgo biloba, lecytynę, magnez i witaminę B6.

 • Solgar Amino 75, kapsułki roślinne, 30 szt.

  Zestaw naturalnych aminokwasów egzogennych w "postaci wolnej". Lekkostrawne, skutecznie się wchłaniają. Obecność tych aminokwasów w organizmie jest bardzo pomocna przy leczeniu wielu schorzeń.

 • Solgar Ashwaganda, kapsułki roślinne, 60szt.

  Korzeń Ashwagandhy (Withania somnifera – witania ospała) stosowany jest przez człowieka od setek lat. Dzięki osiągnięciom współczesnej nauki i wielu badaniom jest obecnie ceniony za swoje naturalne właściwości adaptogenne, czyli zdolności do normalizowania i usprawniania różnych funkcji organizmu.

 • Solgar Omega 3 EPA i DHA, kapsułki, 60 szt.

  Ten preparat firmy Solgar to skoncentrowane źródło oleju rybiego, będącego skoncentrowanym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 - EPA i DHA. Uzyskany ze śledzi, makreli, sardeli i sardynek dostarcza w jednej kapsułce dzienną porcję kwasów Omega 3 równą zalecanemu spożyciu odpowiedniej porcji ryb.

 • Solgar Rhodiola, Różeniec Górski, kapsułki...

  Rhodiola rosea – Różeniec górski to niezwykła roślina o silnym działaniu adaptogennym znana od czasu wypraw wikingów gdzie była podstawowym składnikiem „apteczki przetrwania”. Poznaj doskonałe właściwości różeńca górskiego dzięki produktowi firmy Solgar.

 • Solgar Miłorząb japoński, Gingko Biloba,...

  Standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Gingko Biloba) w połączeniu ze sproszkowanym, nieprzetworzonym liściem tej rośliny. Pełna siła działania miłorzębu w kapsułkach. Najwyższa jakość Solgar.

 • Solgar Żeń-Szeń koreański, kapsułki, 60 szt.

  Standaryzowany wyciąg z korzenia Żeń-Szenia Koreańskiego (Korean Ginseng) w połączeniu ze sproszkowanym, nieprzetworzonym korzeniem tej rośliny. Pełnia działania żeń-szenia w najlepszym wydaniu.

 • OLIMP, Perceptin, kapsułki, 30szt.

  Perceptin to suplement diety w kapsułkach, zawierający standaryzowane ekstrakty z korzenia ashwagandhy KSM-66, bakopy drobnolistnej oraz różeńca górskiego.

 • OLIMP, Gold Lecytyna 1200, kapsułki, 60szt.

  Okres zwiększonego wysiłku umysłowego, trudności z koncentracją? Pojawiające się trudności z zapamiętywaniem? Gold Lecytyna 1200 to preparat zawierający 1200 mg płynnej lecytyny sojowej zamkniętej w łatwej do połknięcia kapsułce. Lecytyna obecna jest w każdej komórce ciała i stanowi ważny element mózgu. Wspomaga aktywność umysłową, zdolność koncentracji...

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów