Pure/C Powder 1000mg, proszek, 110 porcji

Witamina C w suplemencie diety Pure/C Powder 1000mg to najwyższej czystości kwas l-askorbinowy w postaci proszku gotowego do rozpuszczenia.

Więcej szczegółów

Typ produktu: Suplement diety

Działanie: Wewnętrzne

Podawanie: Doustnie

Dostępnych kilka sztuk!

Cena: 19,99 zł

Pure/C Powder 1000mg, proszek, 110 porcji - Opis produktu

Witamina C w suplemencie diety Pure/C Powder 1000mg to najwyższej czystości kwas l-askorbinowy. Naturalne, wysoko przyswajalne źródło witaminy C. Nie znajdziesz tu żadnych konserwantów, ulepszaczy i innych dodatków.

Pure/C Powder 1000mg zapakowana jest w szklaną butelkę ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego. Jej producentem jest firma Beatson Clark, właściciel najstarszej, powstałej w 1751r. huty szkła w Wielkiej Brytanii.

Pure/C Powder 1000mg to witamina C w formie proszku. Nie zawiera żadnych wypełniaczy, konserwantów, barwników i innych substancji chemicznych. Korzystaj z naturalnej, łatwo rozpuszczalnej formy kwasu l-askorbinowego.

Opakowanie Pure/C Powder zawiera 110 dawek witaminy C. Przy użyciu dołączonej miarki z łatwością odmierzysz zalecane 1000mg proszku dla Ciebie i Twojej rodziny. Wystarczy rozpuścić w szklance letniej wody i gotowe.

Skład

Składniki: Kwas L-askorbinowy – 100%

Porcja dzienna 1000mg zawiera (referencyjna wartość spożycia witaminy C %): Kwas L-askorbinowy – 1000mg (1250%)

Zawartość opakowania: 110g
Ilość porcji w opakowaniu: 110 porcji

Sposób użycia

Wsypać jedną porcję WItaminy C (jedna płaska miarka) do naczynia i dodać 200ml letniej wody lub innego napoju. Dokładnie wymieszać.

Spożywać 1 raz dziennie w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie zalecany dla dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Opinie

Napisz recenzję

Pure/C Powder 1000mg, proszek, 110 porcji

Pure/C Powder 1000mg, proszek, 110 porcji

Witamina C w suplemencie diety Pure/C Powder 1000mg to najwyższej czystości kwas l-askorbinowy w postaci proszku gotowego do rozpuszczenia.

25 innych produktów w tej samej kategorii: