Trawienie

TRAWIENIE Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Verdin Complexx, tabletki powlekane, 10 szt

  Suplement diety, którego składniki wspierają układ trawienny.

 • Solgar Chlorella 520mg, kapsułki roślinne,...

  Wysoko przyswajalny suplement zawierający chlorellę. To wyjątkowa słodkowodna alga jednokomórkowa zawierająca wysokie stężenie chlorofilu, kwasów nukleidowych, aminokwasów, enzymów oraz witamin i minerałów. Wskazana ogólnie jako substancja odżywcza oraz przy specyficznych zaburzeniach i niedoborach. Zapewnia maksymalne wchłanianie i wykorzystanie składników.

 • Verdin Fix, mieszanka ziołowa, 20 saszetek

  Suplement diety zawierający kompozycję ziół wspierających układ trawienny.

 • Hepatrim, kapsułki, 20 szt.

  Suplement diety przeznaczony dla osób mających problemy z prawidłowym funkcjonowaniem wątroby oraz z zaburzeniami procesów trawienia.

 • Solgar Olej z dzikiego Oregano, kapsułki,...

  Standaryzowany olej z oregano pospolitego firmy Solgar w kapsułkach. Uzyskiwany z liści oregano bez użycia rozpuszczalników. Wskazań do stosowania tego powszechnie stosowanego już w starożytności produktu znajdziemy bardzo dużo.

 • Solgar Spirulina 750mg, tabletki, 100 szt.

  Spirulina to gatunek algi będący jednym z najbardziej skoncentrowanych źródeł składników odżywczych. Ten produkt firmy Solgar to w pełni aktywna postać spiruliny, w postaci łatwych do połknięcia tabletek.

 • Solgar Lucerna 600mg, tabletki, 100 szt.

  Duża zawartość chlorofilu, żelaza i naturalnego fluoru w wyjątkowym produkcie firmy Solgar - tabletki Lucerna 150mg w szklanej butelce.

 • Solgar Błonnik Multiple Fibre, kapsułki...

  Kompleks naturalnych błonników odpowiadający fizjologicznym potrzebom układu trawiennego. Błonniki występują tutaj w postaci sproszkowanej co ułatwia dawkowanie - w formie kapsułki do połknięcia lub jako dodatek do pożywienia.

 • Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik,...

  W krajach Europy południowo-zachodniej Babka Płesznik jest stosowana, jako surowiec śluzowy o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym, a przede wszystkim skutecznie i łagodnie usuwającym zaparcia. Zalecany jest osobą starszym, kobietą ciężarnym a także dzieciom. Babka Płesznik działa łagodnie, skutecznie i nieszkodliwie.

 • Solgar Imbir lekarski, kapsułki, 60 szt.

  Standaryzowany ekstrakt z kłącza Imbiru lekarskiego (ginger) to historycznie najpopularniejszy środek na różne dolegliwości układu pokarmowego. Dzięki wyjątkowej technologii produkcji preparat firmy Solgar zapewnia pełną siłę działania tego zioła.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów