Lista produktów producenta: EGIS

EGIS Pharmaceuticals PLC jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie Centralnej. Do głównej działalności firmy należą: badania i rozwój w dziedzinie farmacji, produkcja leków oraz aktywnych składników farmaceutycznych, sprzedaż i marketing produktów końcowych i aktywnych składników farmaceutycznych.

EGIS PLC jest obecnie jedną z najbardziej innowacyjnych firm w regionie. W roku obrotowym 2014/2015 firma przeznaczyła ponad 10% swoich przychodów na prace badawczo - rozwojowe, tj. 43 mln EUR. Innowacyjność przejawia się w każdym obszarze działalności: rozwój produktów jest coraz szybszy, portfolio rozszerzane jest o nowe obszary terapeutyczne, wprowadzanych jest coraz więcej leków dostępnych na receptę a także leków OTC na wszystkich rynkach zagranicznych.
Aby przyspieszyć rozwój naszych produktów farmaceutycznych, zbudowaliśmy nowe technologiczne centrum badawcze leków. Inwestycja ta, o powierzchni 3500 m2, została zakończona w grudniu 2010 roku. W centrum pracuje 70 chemików, farmaceutów oraz inżynierów.
 


Rozwój generycznych produktów farmaceutycznych

Jednym z głównych celów rozwoju produktów generycznych jest opracowywanie nowych zamienników leków w bardziej przystępnej cenie niż produkty oryginalne. Nasza firma wprowadziła na rynek wiele produktów, które są łatwiejsze w przyjmowaniu, stanowią połączenie składników czynnych dwóch leków lub mają opóźnione działanie. Wiele naszych produktów charakteryzuje się lepszą trwałością fizyczną lub chemiczną lub też ich składniki czynne mają wyższy stopień czystości w porównaniu z innymi lekami dostępnymi na rynku.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów