Lista produktów producenta: BIONORICA

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Sinupret extract, tabletki drażowane, 20 szt.

  Sinupret® eXtract to innowacyjny lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej. To najnowsza forma doskonale znanego leku Sinupret®.  Wskazania w ostrych, niepowikłane zapaleniach błony śluzowej nosa i zatok przynosowych u osób dorosłych.

 • Sinupret, tabletki drażowane, 50 szt.

  Tabletki Sinupret to lek pochodzenia roślinnego o działaniu sekretolitycznym, stosowany wspomagająco w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych zatok. 

 • Sinupret krople doustne, roztwór, 100 ml

  Sinupret krople to lek pochodzenia roślinnego o działaniu sekretolitycznym, stosowany wspomagająco w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych zatok.

 • Bronchipret TE, syrop, 100ml

  Bronchipret TE zawiera w swoim składzie ekstrakt z tymianku i bluszczu. Osoby cierpiące na męczący kaszel czy zapalenie oskrzeli łatwiej mogą pozbyć się zalegającej wydzieliny i kaszlu. Dodatkowo Bronchipret®TE, dzięki działaniu na przyczynę problemu, czyli stan zapalny skraca czas choroby i ogranicza możliwość powstania kaszlu poinfekcyjnego

 • Canephron N, krople doustne, płyn 100ml

  Kombinacja składników pochodzenia naturalnego zawartych w leku Canephron N wykazuje szerokie spektrum właściwości farmakologicznych: przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozkurczowe, antyadhezyjne oraz moczopędne.

 • Cyclodynon 40mg, tabletki, 30szt.

  Cyclodynon® naturalnie reguluje kobiece dolegliwości, m.in: reguluje cykl menstruacyjney dzięki łączeniu się z receptorami dopaminowymi, łagodzi objawy przedmenstruacyjne, stanowi alternatywę dla syntetycznej terapii hormonalnej.

 • Imupret N, krople, 50ml

  Imupret N to lek pochodzenia naturalnego, który łagodzi objawy i skraca czas trwania infekcji dróg oddechowych. W formie kropli doustnych już od 2-go roku życia.

 • Imupret, tabletki, 50szt.

  Lek wskazany do stosowania przy pierwszych oznakach przeziębienia oraz w czasie trwania przeziębienia. Zawiera w swoim składzie 7 roślin leczniczych, które wykazują działanie immunomodulujące, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów