Lista produktów producenta: OMEGA PHARMA

Firma powstała w 1987 r. w Belgii. Przez pierwszych trzynaście lat z dużymi sukcesami działała na rodzimym rynku budując silne więzi z farmaceutami. Zagraniczną ekspansję Omega Pharma rozpoczęła w dwutysięcznym roku przekształcając się z lokalnej Belgijskiej firmy w międzynarodową organizację z oddziałami w trzydziestu pięciu krajach Europy.

Oferujemy najwyższej jakości preparaty służące ochronie zdrowia oraz pielęgnacji ciała..
Koncentrujemy się na sprzedaży produktów leczniczych OTC czyli sprzedawanych bez recepty, a także wyrobów medycznych, kosmetyków czy suplementów diety. Produkty, które oferujemy powstają u renomowanych producentów w fabrykach na całym świecie. Decydując się na przyjęcie ich do dystrybucji upewniamy się, że przeszły one szereg badań jakościowych, a ich receptury oparte są na najlepszych, specjalnie wyselekcjonowanych składnikach. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe. Naszym celem jest dostarczenie konsumentowi najwyższej jakości produktów umożliwiających zachowania dobrego zdrowia i prowadzenie odpowiedniego stylu życia.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym,...

    Coldrex MaxGrip to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony śluzowej nosa i zmniejszającym jej przekrienie, a w wyniku tego udrożniającym nos i zatoki.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji