Gripex ZATOKI Caps, kapsułki twarde, 10 szt. Zobacz większe

Gripex ZATOKI Caps, kapsułki twarde, 10 szt.

4359853

Lek

2019-08-31

Lek przeznaczony do krótkotrwałego leczenia
objawowego
dolegliwości związanych z nieżytem
błony śluzowej nosa i zatok.

Więcej szczegółów

12,99 zł brutto

Gripex ZATOKI Caps, kapsułki twarde, 10 szt. - Opis produktu

Gripex ZATOKI Caps

Paracetamol 500 mg + kofeina 25 mg + fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg; kapsułki twarde

Wskazania do stosowania:
krótkotrwałe leczenie objawowe dolegliwości związanych z nieżytem błony śluzowej nosa i zatok, takich jak: niedrożność nosa i zatok, przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, uczucie zatkanego nosa, nieżyt błony śluzowej nosa, ból głowy, bóle związane z niedrożnością zatok oraz gorączka, uczucie ogólnego rozbicia, zmęczenia. Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy do stosowania w przeziębieniu i grypie.

Przeciwwskazania:
stosowanie produktu leczniczego jest przeciwwskazane w przypadku: nadwrażliwości na substancje czynne lub inne aminy sympatykomimetyczne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego; ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek; choroby wrzodowej żołądka w wywiadzie; zaburzeń sercowo-naczyniowych; zaburzeń rytmu serca; nadciśnienia tętniczego; cukrzycy; guza chromochłonnego nadnercza; jaskry z zamkniętym kątem przesączania; nadczynności tarczycy; rozrostu gruczołu krokowego; wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej; stosowania inhibitorów monoaminooksygenazy MAO i w okresie 14 dni od zaprzestania ich stosowania; stosowania trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych lub zydowudyny. Leku nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Leku nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny:
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Opinie

Napisz recenzję

Gripex ZATOKI Caps, kapsułki twarde, 10 szt.

Gripex ZATOKI Caps, kapsułki twarde, 10 szt.

Lek przeznaczony do krótkotrwałego leczenia
objawowego
dolegliwości związanych z nieżytem
błony śluzowej nosa i zatok.

14 innych produktów w tej samej kategorii: