Lista produktów producenta: POLFA WARSZAWA

Polfa Warszawa S.A. jest jedną z największych polskich firm farmaceutycznych.

Polfa Warszawa S.A. jest jedną z największych polskich firm farmaceutycznych. Od ponad 190 lat dostarcza produkty najwyższej jakości. W 2003 roku firma została przekształcona w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa, a od 2004 do 2012 roku wchodziła w skład Polskiego Holdingu Farmaceutycznego S.A. 19 kwietnia 2012 roku, w efekcie prywatyzacji, Polfa Warszawa dołączyła do Grupy Polpharma.


W portfolio warszawskiej Polfy znajduje się ponad 140 różnych leków, które są dystrybuowane na terenie kraju oraz eksportowane do kilkudziesięciu państw na całym świecie. Najbardziej popularnym produktem jest ACARD.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Biotebal, 5 mg, tabletki, 30 szt.

  Tabletki Biotebal stosuje się w niedoborze biotyny. Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan. Sprawdź najpopularniejszy tabletki na włosy i paznokcie Biotebal.

 • Acard 75 mg, tabletki dojelitowe, 60 szt.

  Lek ACARD zawiera kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi.Lek przeznaczony jest do długotrwałego, profilaktycznego stosowania w chorobach, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

 • Biotebal, szampon przeciw wypadaniu...

  Biotebal Szampon to wzmacniający szampon do pielęgnacji skóry głowy i włosów, także farbowanych z tendencją do wypadania.

 • Biotebal rzęsy XXL, serum pobudzające...

  BIOTEBAL rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno-BiBiotinTM, skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów