Lista produktów producenta: NUTRO PHARMA

Nutro Pharma

Dynamicznie rozwijającą się spółką z polskim kapitałem. Istnieje od 1990 roku. Dostarcza nowoczesne, niestandardowe rozwiązania: receptury nowych produktów i całościowe koncepcje dla sektora farmaceutycznego.
Oferowane przez Nutro Pharma rozwiązania już od wielu lat wspomagają i przyspieszają proces poprawy jakości życia klientów. Firma współpracuje z wieloma wybitnymi naukowcami i praktykami z kraju i zagranicy. Preparaty poddawane są rygorystycznym badaniom zgodnie z ustawodawstwem polskim i europejskim. Spełniają normy i wymagania zawarte w dyrektywach Unii Europejskiej.


NUTROPHARMA to marka, która chce być liderem na rynku preparatów wspomagających zdrowie, dobre samopoczucie oraz podnoszących jakość życia. Chcemy być zawsze o krok przed innymi w zakresie reakcji na potrzeby rynku, oferowaniu nowoczesnych, a przede wszystkim skutecznych i bezpiecznych produktóworaz udostępnieniu ich pacjentom niezależnie od wieku, statusu materialnego oraz miejsca zamieszkania.

NUTROPHARMA jest elastyczna w działaniu, podąża za światowymi trendami w dziedzinie zdrowia i zdrowego trybu życia,respektując przy tym obowiązujące w Polsce przepisy i regulacje. Postępuje zgodnie z zasadami etyki biznesowej, gospodarczej, społecznej i ekologicznej.


Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Vitapil z biotyną i bambusem, tabletki, 60...

  VITAPIL® to profesjonalny preparat, którego składniki pomagają zachować zdrowe włosy i skórę głowy. Opracowany przez ekspertów na bazie substancji odżywczych i naturalnych składników roślinnych.

 • Prenatal DUO, Classic tabletki, DHA...

  Prenatal® duo jest unikalnym preparatem polecanym kobietom od II trymestru ciąży i podczas karmienia piersią. Zawiera cholinę, DHA (kwas dokozaheksaenowy) oraz kompleks niezbędnych składników wyselekcjonowanych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko w odpowiednio wysokich dawkach rekomendowanych przez PTG. Opakowanie zawiera Prenatal Classic...

 • Prenatal Uno, kapsułki, 30szt.

  Prenatal® uno jest unikalnym preparatem polecanym kobietom w okresie przygotowania do ciąży oraz w I trymestrze ciąży. Zawiera tylko najważniejsze składniki, w rekomendowanych dawkach, które korzystnie wpływają na przebieg ciąży oraz rozwój płodu.

 • Prenatal Classic, tabletki, 90szt.

  Prenatal® classic to formuła najważniejszych składników odżywczych, opracowanych w oparciu o Epigenetic Nutrition Plan®. Z najnowszych badań naukowych wynika, iż oprócz genów, które dziecko dziedziczy po rodzicach, pewne cechy można wykształcić poprzez dostarczanie odpowiednich składników odżywczych już w okresie ciąży.

 • Femaltiker, saszetki o smaku kamelowym,...

  Femaltiker® jest szczególnie zalecany kobietom, u których nastąpiło opóźnienie w zainicjowaniu laktacji oraz problem z jej utrzymaniem. Dzięki zawartości słodu jęczmiennego wspomaga naturalne karmienie piersią u kobiet w okresie laktacji.

 • Acerola Plus, tabletki ulegające rozpadowi...

  Acerola Plus to kompleksowy preparat będący bogatym źródłem naturalnych bioflawonoidów (rutyny, hesperydyny) oraz witaminy C pomagającej w: prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz skóry, ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów