Lista produktów producenta: LEK-AM

Polski producent leków i preparatów bez recepty oraz suplementów diety

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku.


Obecnie firma zatrudnia ponad 440 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy.


Produkcja preparatów firmy zlokalizowana jest w Zakroczymiu pod Warszawą. Zaplecze produkcyjne stanowią nowoczesny zakład produkcji farmaceutycznej i laboratorium wyposażone w sprzęt najwyższej jakości.


 


Linie produkcyjne oraz laboratorium działają według europejskich standardów, a zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników czuwa nad ich przestrzeganiem. Metody wytwarzania preparatów spełniają wszystkie wymogi Good Manufacturing Practice (GMP), a produkty do badań klinicznych wytwarzane są zgodnie z wytycznymi Good Laboratory Practice (GLP) i GMP. Już dzisiaj, planując produkcję kolejnych preparatów, wdrażamy stopniowo kolejne etapy rozbudowy zaplecza produkcyjnego. Zwiększenie mocy produkcyjnych idzie w parze z konsekwentnym wdrażaniem najnowszych technologii produkcji leków w celu zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych preparatów.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów