Lista produktów producenta: BAYER

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Bepanthen Baby Maść Ochronna 100 g + 30 g...

  Pielęgnacja i ochrona przed odparzeniami pieluszkowymi u niemowląt.

 • Dicoflor 60 kapsułki, 20 szt.

  Suplement diety wzbogaca mikroflorę jelitowąw żywe kultury bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG.

 • Aleve 220mg, tabletki powlekane, 24szt.

  Aleve® 220mg to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Stosowany w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu. Ma szybkie i długotrwale działanie. Jego substancją czynną jest naproksen sodowy, który działa nawet do 12 godzin!

 • Saridon, tabletki, 20szt.

  Saridon® 20 tabletek to lek o skojarzonym działaniu 3 składników - paracetamolu, propyfenazonu oraz kofeiny. Paracetamol i propyfenazon działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, a mała dawka kofeiny nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu.

 • Rennie Antacidum, smak miętowy, tabletki...

  Rennie® Antacidum o smaku miętowym to marka z wieloletnią tradycją, dedykowana osobom cierpiącym na zgagę. Dzięki połączeniu węglanu wapnia i węglanu magnezu lek szybko i łagodnie przynosi ulgę od zgagi, zmieniając kwas w wodę i inne nieszkodliwe substancje.

 • Rennie Fruit, smak owocowy, tabletki do...

  Rennie® Fruit to nowa propozycja dla osób cierpiącym na zgagę. Dzięki połączeniu węglanu wapnia i węglanu magnezu lek szybko i łagodnie przynosi ulgę od zgagi, zmieniając kwas w wodę i inne nieszkodliwe substancje.

 • Supradyn Intensia Energy, tabletki...

  Supradyn® został przygotowany z myślą o osobach aktywnych. To pełna kompozycja witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych, których organizm potrzebuje każdego dnia, aby móc zachować pełnię energii przez cały dzień aż do wieczora.

 • Aspirin 500mg, tabletki, 10szt.

  Głównym składnikiem Aspirin® jest kwas acetylosalicylowy, stosowany do zwalczania objawów grypy, przeziębienia i zapobiegania chorobom sercowo-naczyniowym u pacjentów znajdujących się w grupie ryzyka.

 • Bepanthen Sensiderm Krem, 20g

  Krem Bepanthen Sensiderm 20g łagodzi świąd i zaczerwienienie towarzyszące następującym stanom chorobowym skóry: atopowe zapalenie skóry, egzema, skórne reakcje alergiczne i suchość skóry.

 • Iberogast, płyn doustny, 50ml

  Iberogast® 50ml czerpie z mocy 9 wyciągów roślin leczniczych. Zioła te współdziałają, łagodząc czynnościowe dolegliwości przewodu pokarmowego, takie jak: ból i skurcze brzucha, uczucie pełności, uczucie ciężkości, wzdęcia, gazy, zgaga i nudności. Posiada udowodnioną skuteczność w leczeniu Zespołu Jelita Drażliwego oraz Dyspepsji Czynnościowej.

 • Iberogast, płyn doustny, 20ml

  Iberogast® 20ml czerpie z mocy 9 wyciągów roślin leczniczych. Zioła te współdziałają, łagodząc czynnościowe dolegliwości przewodu pokarmowego, takie jak: ból i skurcze brzucha, uczucie pełności, uczucie ciężkości, wzdęcia, gazy, zgaga i nudności. Posiada udowodnioną skuteczność w leczeniu Zespołu Jelita Drażliwego oraz Dyspepsji Czynnościowej.

 • Iberogast, płyn doustny, 100ml

  Iberogast® 100ml czerpie z mocy 9 wyciągów roślin leczniczych. Zioła te współdziałają, łagodząc czynnościowe dolegliwości przewodu pokarmowego, takie jak: ból i skurcze brzucha, uczucie pełności, uczucie ciężkości, wzdęcia, gazy, zgaga i nudności. Posiada udowodnioną skuteczność w leczeniu Zespołu Jelita Drażliwego oraz Dyspepsji Czynnościowej.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów