Syropy i tabletki na kaszel mokry

KASZEL MOKRY Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Flegamina o smaku miętowym, syrop, 4 mg/5...

  Syrop Flegamina o smaku miętowym zawiera substancję czynną chlorowodorek bromoheksyny, który działa wykrztuśnie, upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych. Lek ten ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli.

 • Flegamina, 8 mg, tabletki, 40 szt.

  Flegamina jest lekiem wykrztuśnym dostępnym bez recepty, upłynniającym wydzielinę z dróg oddechowych. Lek ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli.

 • Flavamed 15 mg/5 ml, syrop, 100 ml

  Lek Flavamed jest lekiem rozrzedzającym śluz, stosowanym w chorobach dróg oddechowych.

 • Flavamed MAX, 30 mg/ 5 ml, roztwór...

  Lek Flavamed max zawiera substancję czynną ambroksolu chlorowodorek.Stosowany jest w leczeniu mokrego kaszlu związanego z chorobami płuc i oskrzeli.Dzięki zastosowaniu leku Flavamed max gęsty śluz staje się bardziej wodnisty i łatwiej go można odkrztusić.

 • Flegamina 4mg/5ml, syrop o smaku...

  Syrop Flegamina o smaku malinowym zawiera bromoheksyny chlorowodorek, który działa wykrztuśnie, upłynnia wydzielinę z dróg oddechowych. Lek ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli.

 • Bronchipret TE, syrop, 100ml

  Bronchipret TE zawiera w swoim składzie ekstrakt z tymianku i bluszczu. Osoby cierpiące na męczący kaszel czy zapalenie oskrzeli łatwiej mogą pozbyć się zalegającej wydzieliny i kaszlu. Dodatkowo Bronchipret®TE, dzięki działaniu na przyczynę problemu, czyli stan zapalny skraca czas choroby i ogranicza możliwość powstania kaszlu poinfekcyjnego

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów