Litorsal + Magnez z witaminą B6 GRATIS, tabl.musujące, 2x24 Zobacz większe

Litorsal + Magnez z witaminą B6 GRATIS, tabl. musujące, 2 x 24 szt.

8369231

Suplement diety

2021-02-28

Litorsal uzupełnia straty płynów powstałe w wyniku pocenia się. Tutaj w zestawie z tabletkami musującymi z magnezem i witaminą B6.

Więcej szczegółów

Litorsal + Magnez z witaminą B6 GRATIS, tabl. musujące, 2 x 24 szt. - Opis produktu

ZDROVIT LITORSAL

Zdrovit Litorsal przeznaczony jest do stosowania w celu uzupełnienia elektrolitów w organizmie, do postępowania dietetycznego w: odwodnieniu spowodowanym wymiotami, biegunkami oraz upałami; odwodnieniu i utracie elektrolitów spowodowanych nadużyciem alkoholu; utracie wody i elektrolitów podczas treningu.

Litorsal Zdrovit należy stosować ostrożnie u osób z nadciśnieniem ze względu na obecność sodu w produkcie. Nie zaleca się stosowania u diabetyków. Zawiera źródło fenyloalaniny.

Zdrovit Litorsal pomaga zachować równowagę wodno-elektrolitową organizmu, oraz dostarcza glukozę niezbędną do prawidłowej pracy serca i mózgu. Zalecany w celu uzupełnienia strat płynów powstałych w wyniku pocenia się w upalne dni lub w czasie wysiłku fizycznego. Głównymi składnikami preparatu są sód i glukoza. Sód, to podstawowy elektrolit, regulujący dystrybucję wody w organizmie. Glukoza natomiast stanowi podstawowe źródło energii dla pracy serca i mózgu. Zdrovit Litorsal wykorzystuje wspólny transport cząsteczki glukozy i jonu sodu przez błonę komórkową nabłonka jelitowego, który jest podstawą teorii nawadniania doustnego. Preparat Zdrovit Litorsal szybko gasi pragnienie oraz uzupełnia straty płynów powstałe w wyniku pocenia się w upalne dni lub w trakcie wysiłku fizycznego. Litorsal przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych.

Skład

Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, glukoza, dwuwodorofosforan potasu, substancja wypełniająca: sorbitole, kwas L-askorbinowy (witamina C), aromaty: mięty pieprzowej (zawierający laktozę pochodzącą z mleka) i cytrynowy, substancje słodzące: cyklaminiany, aspartam i acesulfam K, barwnik: ryboflawiny.

Dawkowanie:

Tabletkę musującą Litorsal Zdrovit należy rozpuścić w 200 ml wody. Pić do ugaszenia pragnienia, niezależnie od posiłku. Zaleca się przyjmowanie 3 tabletek dziennie.

Opakowanie: 24 tabletki musujące

ZDROVIT Magnez z witaminą B6

Zdrovit Magnez z witaminą B6 to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia diety w magnez i witaminę B6.

Zdrovit Magnez z witaminą B6 to preparat przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Zaleca się w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, w czasie ciąży i karmienia piersią oraz dla osób nadużywających alkoholu i kawy. Zdrovit Magnez z witaminą B6 to suplement diety o smaku cytrynowym. Zawiera cukier (fruktozę) i substancje słodzące.

Skład:

Składniki Zdrovit Magnez z witaminą B6: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu; węglan magnezu; fruktoza; substancja słodząca: cyklaminiany; aromat; substancja słodząca; sacharyny; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwnik: ryboflawiny.

Zawartość składników odżywczych w 1 tabletce / w 3 tabletkach:

Witamina B6:                         0,67 mg (48% RWS*) / 2 mg (143% RWS*)

Magnez:                                  100 mg (27% RWS*) / 300 mg (80% RWS*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia

Dawkowanie

Zdrovit Magnez z witaminą B6 w ilości 1 tabletki należy rozpuścić w 200 ml wody. Zaleca się maksymalnie 3 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Opakowanie: 24 tabletki musujące

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Opinie

Napisz recenzję

Litorsal + Magnez z witaminą B6 GRATIS, tabl. musujące, 2 x 24 szt.

Litorsal + Magnez z witaminą B6 GRATIS, tabl. musujące, 2 x 24 szt.

Litorsal uzupełnia straty płynów powstałe w wyniku pocenia się. Tutaj w zestawie z tabletkami musującymi z magnezem i witaminą B6.

4 innych produktów w tej samej kategorii: