Lista produktów producenta: SOLGAR

Oparta na badaniach i kontroli jakości rodzinna firma, założona w 1947 roku. Oferuje najwyższej jakości witaminy, minerały i zioła. Firma posiada wiele patentów i prowadzi własny ośrodek badań - Solgar Nutritional Research Center. Produkty Solgar produkowane są z najlepszych składników dostępnych na świecie i poddawane drobiazgowej kontroli jakości.

Logo firmy Solgar


Oparta na badaniach i kontroli jakości rodzinna firma, założona w 1947 roku. Oferuje najwyższej jakości witaminy, minerały i zioła. Ten producent najwyższej jakości suplementów diety posiada wiele patentów i prowadzi własny ośrodek badań - Solgar Nutritional Research Center. Produkty Solgar produkowane są z najlepszych składników dostępnych na świecie i poddawane drobiazgowej kontroli jakości.


Suplementy Solgar


To staranie dobrane i wyprodukowane składniki (witaminy, minerały i zioła) składające się na doskonałe produkty. Znane na całym świecie suplementy diety tej firmy dostępne są w dużej liczbie rodzajów i opakowań aby każdy znalazł produkt spełniający jego wymagania i potrzeby.


Poznając świat produktów Solgara warto zwrócić uwagę na wielokrotnie nagradzane i cenione od lat następujące zestawy:


Solgar Female Multiple, Solgar Male Multiple, Solgar VM-75


Solgar - pełna oferta


W naszej aptece znajdują się w sprzedaży wszystkie dostępne na polskim rynku produkty tej firmy. Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą suplementów tej firmy. Dodatkowo przy zakupie jakiegokolwiek z produktów Solgara wysyłka jest Gratis!


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów
 • Solgar Advanced 40+ Acidophilus, kapsułki...

  Jelitowa flora bakteryjna firmy Solgar to najwyższe osiągnięcie w dziedzinie technologii produkcji oraz biochemii probiotyków. Zastosowane szczepy bakterii są odporne na wysoki poziom kwasowości żołądka i dodatkowo umieszczone w mikrokapsułkach polisacharydowych (bakterie nie ulegają zniszczeniu w żołądku). Potrafią skutecznie uzupełnić florę bakteryjną...

 • Solgar Chlorella 520mg, kapsułki roślinne,...

  Wysoko przyswajalny suplement zawierający chlorellę. To wyjątkowa słodkowodna alga jednokomórkowa zawierająca wysokie stężenie chlorofilu, kwasów nukleidowych, aminokwasów, enzymów oraz witamin i minerałów. Wskazana ogólnie jako substancja odżywcza oraz przy specyficznych zaburzeniach i niedoborach. Zapewnia maksymalne wchłanianie i wykorzystanie składników.

 • Solgar Formuła VM-75, kapsułki roślinne,...

  VM-75 firmy Solgar to jeden z najbardziej renomowanych zestawów witaminowo-minerałowych na świecie. Wersja w kapsułkach zawiera połowę składu tabletki preparatu VM 75 w tabletkach co daje możliwość zmiennego dawkowania. To kompleksowy preparat dla dorosłych wskazany przy okresach rekonwalescencji i osłabienia organizmu, dla osób źle odżywiających się a...

 • Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus,...

  Jelitowa flora bakteryjna Advanced Multi-Billion Dophilus firmy Solgar to wyjątkowy zestaw specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii. Odporne na wysoki poziom kwasowości w żołądku uwalniane są dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy. Szczepy w otoczce z żelu polisacharydowego mogą przetrwać  aż dwie godziny, można przyjmować podczas posiłków.

 • Solgar Chrom pikolinian 200 mcg, kapsułki,...

  Opatentowana formuła zawierająca 200 mikrogramów elementarnego chromu (jonów chromu) w jednej kapsułce. Opatentowana formuła chromu oraz wysoka jakość produktu. Suplement diety odpowiedni dla wegan.

 • Solgar Amino 75, kapsułki roślinne, 30 szt.

  Zestaw naturalnych aminokwasów egzogennych w "postaci wolnej". Lekkostrawne, skutecznie się wchłaniają. Obecność tych aminokwasów w organizmie jest bardzo pomocna przy leczeniu wielu schorzeń.

 • Solgar Olej z dzikiego Oregano, kapsułki,...

  Standaryzowany olej z oregano pospolitego firmy Solgar w kapsułkach. Uzyskiwany z liści oregano bez użycia rozpuszczalników. Wskazań do stosowania tego powszechnie stosowanego już w starożytności produktu znajdziemy bardzo dużo.

 • Solgar Cynk chelat aminokwasowy, tabletki,...

  Charakteryzujący się najlepszą wchłanialnością cynk w postaci chelatu aminokwasowego firmy Solgar. Wskazania do stosowania cynku są bardzo szerokie i obejmują wiele dziedzin. Produkt odpowiedni dla wegan, nie zawiera cukru, soli, skrobi, pszenicy, drożdży, glutenu i produktów mlecznych.

 • Solgar Selen 100mcg, tabletki, 100 szt.

  Nie zawierający drożdży związek selenu firmy Solgar. Produkt o wysokiej bioaktywności. Tabletka zawiera 100 mikrogramów selenu co pozwala na łatwe i zróżnicowane dawkowanie.

 • Solgar Female Multiple, tabletki, 60 szt.

  Bardzo skuteczna formuła witamin i minerałów dla kobiet od firmy Solgar. To najlepiej przyswajalne i odpowiednio zbilansowane witaminy i minerały. Ten pełen zestaw składników odżywczych dla kobiet wskazany jest w okresach rekonwalescencji i poważnym osłabieniu organizmu, dla osób prowadzących aktywny tryb życia a także dla tych kobiet, które odżywiają się...

 • Solgar Folian (Metafolin) 400mcg,...

  Suplement diety firmy Solgar zawierający opatentowaną formę folianu - Matafolin®. To postać równoważna z postacią folianu występującego w warunkach naturalnych. Wykazuje optimum absorbcji, wysoką biodostępność i aktywność fizjologiczną.

 • Solgar Spirulina 750mg, tabletki, 100 szt.

  Spirulina to gatunek algi będący jednym z najbardziej skoncentrowanych źródeł składników odżywczych. Ten produkt firmy Solgar to w pełni aktywna postać spiruliny, w postaci łatwych do połknięcia tabletek.

Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów