Supportan Drink

To specjalistyczna dieta dla osób z chorobami onkologicznymi, zwłaszcza z kacheksją nowotworową, zagrożonych niedożywieniem lub niedożywionych. To jedna z diet żywieniowych Fresubin.

Pacjencji z chorobą nowotworową wymagają wysokokalorycznej diety bogatej w białko, kwasy tłuszczowe szczególnie omega 3 oraz antyoksydanty. Jeśli zmagasz się z chorobą nowotworową wybierz specjalistyczną dietę Supportan DRINK. To kompletna dieta wysokoenergetyczna, bogatobiałkowa, przeznaczona do żywienia drogą doustną:

 • dostarcza 300 kcal w jednym opakowaniu
 • dostarcza 20 gramów białka w jednym opakowaniu
 • zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne
 • ma wysoką zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 z oleju rybnego
 • jest wzbogacona w błonnik, który wspomaga prace przewodu pokarmowego
 • jest klinicznie wolna od laktozy
 • nie zawiera syropu glukozowego
 • jest dostępna o smaku cappuccinoowoców tropikalnych 

Supportan Drink

Supportan Drink Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Supportan Drink, smak cappuccino, 4 x 200 ml

  Supportan Drink o smaku cappuccino jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, wskazana do stosowania w postępowaniu dietetycznym u osób zagrożonych niedożywnieniem lub niedożywionych, zwłaszcza u osób z nowotworami, przewlekłymi chorobami katabolicznymi i/lub kacheksją

 • Supportan Drink, smak owoców tropikalnych,...

  Supportan Drink o smaku owoców tropikalnych jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, wskazana do stosowania w postępowaniu dietetycznym u osób zagrożonych niedożywnieniem lub niedożywionych, zwłaszcza u osób z nowotworami, przewlekłymi chorobami katabolicznymi i/lub kacheksją

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

To kompletna pod względem odżywczym wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) i bogatobiałkowa (27 en%) dieta, dostarczająca 300 kcal oraz 20 g białka w jednym opakowaniu. Charakteryzuje się wysoką zawartością EPA i DHA z oleju rybnego oraz obecnością błonnika pokarmowego. Nie zawiera glutenu, syropu glukozowego oraz jest dietą klinicznie wolną od laktozy. Jest gotową do użycia dietą umożliwiającą picie bezpośrednio z butelki. 

Podawanie: Powinno być ustalane w zależności od indywidualnego zapotrzebowania pacjenta. Zalecane podawanie w żywieniu uzupełniającym: 2 butelki (600 kcal)/dobę lub całkowitym: ≤ 5 butelek (1500 kcal)/dobę.
Ważne informacje: Odpowiedni jako jedyne źródło pożywienia. W przypadku żywienia całkowitego należy uwzględnić wysoki poziom oleju rybnego i białka. Nie podawać dzieciom poniżej 1 roku życia. Należy zachować ostrożność podczas podawania dzieciom poniżej 6 lat. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u chorych na galaktozemię. Podczas stosowania należy zapewnić odpowiednią podaż płynów.
Instrukcja użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu, opakowanie można przechowywać w lodówce maksymalnie przez 24 godziny. Przed użyciem wstrząsnąć. Pić powoli! Najlepiej podawać produkt schłodzony.