Ibesan, kapsułki, 30szt. Zobacz większe

Ibesan, kapsułki, 30szt.

9087389

Wyrób medyczny

2021-04-30

Szybka ulga w bolesnych objawach związanych z zespołem jelita drażliwego (Irritable Bowel Syndrome – IBS), takich jak: wzdęcia, ból brzucha, gazy oraz zaparcia. Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit.

Więcej szczegółów

Ibesan, kapsułki, 30szt. - Opis produktu

Kapsułki Ibesan to wyrób medyczny, który łagodzi objawy związane z nadmiernym gromadzeniem gazów w jamie brzusznej i jelitach oraz towarzyszący temu ból u pacjentów cierpiących na zespół jelita drażliwego (IBS), w tym: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie oraz ból związany z obecnością gazów w przewodzie pokarmowym. Na dzień dzisiejszy nie ma skutecznego leku na zespół jelita drażliwego. Kapsułki Ibesan łagodzą symptomy związane z IBS.

  • Przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym
  • Łagodzi ból brzucha w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS)
  • Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit

Składniki aktywne wyrobu to naturalna glinka mineralna (krzemian magnezowo-glinowy) oraz simetikon. Składniki te nie ulegają wchłanianiu w jelitach. Naturalna glinka mineralna absorbuje toksyny, bakterie oraz rotawirusy, uniemożliwiając im przyleganie do błony śluzowej jelit. Simetikon powoduje łatwiejsze łączenie się pęcherzyków gazów w żołądku i jelitach, co ułatwia pasaż gazów w jelitach.

Skład

składniki: naturalna glinka mineralna, simetikon 50%, hydroksypropylometyloceluloza, celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, olej z nasion słonecznika, dwutlenek tytanu.

Dawkowanie

IBESAN to kapsułki do stosowania doustnego. Zalecana dawka dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia to 2 kapsułki 3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie. Kapsułki IBESAN powinny być przyjmowane z jedzeniem lub po posiłku. Kapsułki należy połykać w całości, popijając szklanką wody (ok. 200ml).

Nie należy stosować kapsułek IBESAN dłużej niż 30 dni jako jednorazową terapię. Stosowanie kapsułek można wznowić po 4 dniach przerwy w ich przyjmowaniu.

Inne informacje

Przechowywać w temperaturze 5-25⁰C w suchym, ciemnym miejscu w oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia:

- Nie stosować kapsułek Ibesan w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

- Kapsułek nie należy żuć ani rozgryzać. Nie należy pozostawiać kapsułki w ustach do rozpuszczenia.

- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

- Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją użycia, która znajduje się wewnątrz opakowania.

Opinie

Napisz recenzję

Ibesan, kapsułki, 30szt.

Ibesan, kapsułki, 30szt.

Szybka ulga w bolesnych objawach związanych z zespołem jelita drażliwego (Irritable Bowel Syndrome – IBS), takich jak: wzdęcia, ból brzucha, gazy oraz zaparcia. Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit.

8 innych produktów w tej samej kategorii: