Preparaty żywieniowe Fresubin

Oferta preparatów żywieniowych cenionego producenta Fresenius Kabi. Sprawdź wyjątkową ofertę produktów dla osób ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Wśród wielu kategorii żywienia i diet w żywieniu doustnym w ofercie apteki Medkon znajdują się między innymi wysokoenergetyczne diety dostarczające 300 kcal:

Energy DRINK to kompletna pod względem odżywczym dieta, zawierająca 11,2 g białka w jednym opakowaniu. Już 3 opakowania produktu pokrywają przeciętne zapotrzebowanie osoby dorosłej na witaminy i składniki mineralne. Energy DRINK jest dietą bezresztkową*. Dostępna o smaku: truskawkowym, waniliowym, czekoladowym oraz czarnej porzeczki.

Protein Energy DRINK to bogatobiałkowa (27 en%) dieta zawierająca 20 g białka w jednym opakowaniu. Zawiera argininę i glutaminę oraz śladowe ilości błonnika z kakao. Protein Energy DRINK dostępna o smaku: czekoladowym, poziomkowym i orzechowym.

Supportan DRINK to specjalistyczna dieta dla osób z chorobami onkologicznymi, zwłaszcza z kacheksją nowotworową, zagrożonych niedożywieniem lub niedożywionych.  Supportan DRINK dostępna o smaku: cappuccino, owoców tropikalnych.

Fresubin Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Fresubin Energy Drink, smak truskawkowy, 4...

  Fresubin Energy Drink o smaku truskawkowynm to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

 • Supportan Drink, smak cappuccino, 4 x 200 ml

  Supportan Drink o smaku cappuccino jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, wskazana do stosowania w postępowaniu dietetycznym u osób zagrożonych niedożywnieniem lub niedożywionych, zwłaszcza u osób z nowotworami, przewlekłymi chorobami katabolicznymi i/lub kacheksją

 • Fresubin Energy Drink, smak czarna...

  Fresubin Energy Drink o smaku czarnej porzeczki to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

 • Fresubin Energy Drink, smak waniliowy, 4 x...

  Fresubin Energy Drink o smaku waniliowym to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

 • Supportan Drink, smak owoców tropikalnych,...

  Supportan Drink o smaku owoców tropikalnych jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, wskazana do stosowania w postępowaniu dietetycznym u osób zagrożonych niedożywnieniem lub niedożywionych, zwłaszcza u osób z nowotworami, przewlekłymi chorobami katabolicznymi i/lub kacheksją

 • Fresubin Energy Drink, smak czekoladowy, 4...

  Fresubin Energy Drink o smaku czekolady to kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml) przeznaczona do żywienia drogą doustną. Przeznaczona dla osób w okresie okołooperacyjnym, zwłaszcza w podeszłym wieku lub z chorobami wyniszczającymi.

 • Fresubin Protein Energy Drink, smak...

  Fresubin Protein Energy Drink o smaku poziomkowym jest gotową do użycia, kompletną dietą wysokoenergetyczną (1,5 kcal/ml), bogatą w białko - 27 en%. Wskazany szczególnie dla pacjentów z chorobami neurologicznymi, szczególnie w wieku podeszłym, z odleżynami i trudno gojącymi się ranami oraz zagrożonych niedożywieniem.

 • Fresubin Protein Energy Drink, smak...

  Fresubin Protein Energy Drink o smaku orzechowym jest gotową do użycia, kompletną dietą wysokoenergetyczną (1,5 kcal/ml), bogatą w białko - 27 en%. Wskazany szczególnie dla pacjentów z chorobami neurologicznymi, szczególnie w wieku podeszłym, z odleżynami i trudno gojącymi się ranami oraz zagrożonych niedożywieniem.

 • Fresubin Protein Energy Drink, smak...

  Fresubin Protein Energy Drink o smaku czekoladowym jest gotową do użycia, kompletną dietą wysokoenergetyczną (1,5 kcal/ml), bogatą w białko - 27 en%. Wskazany szczególnie dla pacjentów z chorobami neurologicznymi, szczególnie w wieku podeszłym, z odleżynami i trudno gojącymi się ranami oraz zagrożonych niedożywieniem.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów